EN|RU|UK
 Форум Украины
  224  1

 Економічні експерти Сумщини не згодні з соцстандартами Януковича

Про це говорили Юрій Ситник, доктор економічних наук, дійсний член Української технологічної Академії, голова Охтирської районної ради, представник БЮТ, Кобушко, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів СумДУ, Тетяна Гончаренко, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджмента Української академії банківської справи під час прес-конференції.

- Такий підхід, який закладено законі представленим Віктор Януковичем, неприйнятний для Уряду, оскільки він не відповідає принципам соціальної справедливості. Майже 6 млн. пенсіонерів отримають зменшення своїх пенсій в середньому на 23 грн., зокрема, на Охтирщені – біля 10 тис. осіб, ще майже 6 млн. осіб отримають підвищення до пенсії лише 60 коп., 2 млн. осіб, які мають стаж роботи від 35 до 50 років, матимуть до 8 грн. підвищення. У той же час за рахунок збільшення на 1 млрд. грн. видатків бюджету збільшуються якраз в середньому на 900 грн. пенсії чиновникам усіх рівнів, зауважив Юрій СИТНИК, доктор економічних наук, дійсний член Української технологічної Академії.

- Всі фахівці, експерти-економісти говорять, про те, що підвищувати соцстандарти, в умовах проблемного бюджету, треба поетапно. І сьогодні вже є реальні приклади, - зарплати бібліотекарям, учителям, медикам та працівникам культури, які Уряд реально збільшив. Те ж саме треба зробити по категоріям громадян, які отримують найменшу пенсію, наголосив Ігор КОБУШКО, кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів СумДУ.

Враховуючи, що обговорення відбулося 3 грудня, в міжнародний день інвалідів, Тетяна ГОНЧАРЕНКО, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджмента Української академії банківської справи, депутат фракції БЮТ в Сумській міській раді відмітила, що Уряд продовжує тримати найвищу динаміку підвищення соцстандартів. Юлія Тимошенко ініціює зарплатну реформу для промислових підприємств, в результаті якої працівники отримуватимуть 50% від виручки підприємства, а не 18-23% як зараз.

Щодо конкретних дій на Сумщині, Тетяна Гончаренко повідомила, що громадська організація інвалідів «Наша родина» звернулася до народних депутатів України з проханням допомогти отримати в оренду приміщення для організації дозвілля дітей-інвалідів, підготовлене відповідне депутатське звернення. Як зазначає в своєму листі Людмила Фрунзе, - на вирішення цього питання витратили більше трьох років, були відповідні звернення до Президента В.Ющенка, до його дружини К.Ющенко – жодної реакції. Депутати-БЮТівці В.Полохало, В.Олійник, І. Сідельник обіцяли допомогти. Перші кроки вже зроблені, сьогодні на засіданні Уряду Юлія Тимошенко взяла під особистий контроль це питання.Источник: https://censor.net.ua/f2499338
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Скажений Котяра, Мэл Гибсон, semen44, Алексей Алексеев 6292ff02, Татьяна Лайф, Де Правда, aquarius580 459c2008, Ларик Гор, Юра Амурчанин, Ted Viktorovich, Олег Гончаренко, Diesel_Sasha, экзорцист, Gaydamaka Kozak, Еxorcist, , Великая Исландия, alexandr shamov, Dasha Dasha, три - пятнадцать, 5 копійок
 Всего на сайте: 74 писателя
 
 
 
 
 
 вверх