EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  178  2

 Запоріжжя вдячно Юлії Тимошенко за своєчасне виконання обіцянок

До Запоріжжя надійшла субвенція на будівництво автотранспортної магістралі через Дніпро в сумі 20 мільйонів гривень. Таким чином, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повністю виконала обіцянку, яку дала запорожцям у День міста, 10 жовтня.

Оскільки кошти надійшли раніше терміну (30 листопада), це дозволяє мостобудівникам внести корективи у графік робіт з їх освоєння та оформити додаткові замовлення на матеріали.

Міський голова Запоріжжя Євген Карташов від імені запорожців подякував Юлії Тимошенко. "Незважаючи на всі складності й труднощі, Прем'єр дотримала слова, ми отримали 50 мільйонів і будемо їх освоювати", - відзначив він.

Як відомо, 10 жовтня, вітаючи жителів Запоріжжя з Днем міста, Юлія Тимошенко заявила, що Кабінет Міністрів не планує відмовлятися від прямого фінансування робіт з будівництва запорізьких мостів з Держбюджету. Уряд виділив 50 млн. грн. з Державного бюджету на будівництво мостів через Дніпро в Запоріжжі, і перші 30 мільйонів надійшли до міського бюджету в перших числах листопада.

Варто зазначити, що проблема будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро в Запоріжжі існує вже понад два десятиріччя, з кожним роком вона загострюється. Два існуючих автотранспортних переходи знаходяться у вкрай незадовільному стані і значно перевантажені транспортними потоками. З метою комплексного розв’язання проблеми транспортного коридору через місто Запоріжжя та наближення до міжнародних стандартів умов перевезення пасажирів та вантажів, розширення мережі автомобільного призначення, забезпечення належного життєвого рівня населення обласного центру розпочато реалізацію проекту будівництва автотранспортної магістралі, який передбачає будівництво двох мостів (660 метрів, через річку Старий Дніпро та 340 метрів - через ріку Дніпро).

Автотранспортна магістраль складається із 27 штучних споруд. Загальна протяжність автомагістралі 9,1 кілометрів, передбачається 6 смуг руху.

Протягом 2001-2007 років на проектування та початок будівництва автотранспортної магістралі через Дніпро у Запоріжжі спрямовано понад 506,2 млн. грн., з яких за рахунок державного бюджету майже 502,2 млн. грн. (99,2% загального обсягу).

Недостатній обсяг фінансування робіт із будівництва об’єкта в попередні роки призвів до збільшення термінів будівництва, внаслідок чого збільшилася й вартість будівництва, а ефективність капітальних вкладень, наданих державою, зменшилася. Нині вартість будівельно-монтажних робіт становить 4,931 млрд. грн.Источник: https://censor.net.ua/f2499336
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх