EN|RU|UK
 Форум Украины
  45  1

 Вирок Закону про "підвищення" соцстандартів винесуть експерти

Кабінет Міністрів направив Закон "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати" на експертизу до фінансово-економічних організацій України, а також на розгляд іноземним експертам для підтвердження асоціальності його положень. Про це, відкриваючи засідання уряду у середу, 2 грудня, повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми направили Закон про підвищення соціальних стандартів, в лапках "підвищення", і також Закон про зміни до Держбюджету, які також в лапках "підвищують" соціальні стандарти, ми направили в усі експертні фінансово-економічні кола країни, а направимо ще й іноземним експертам, для того, щоб не уряд, а незалежні експерти підтвердили, що Закон про соціальні стандарти і бюджет, який був змінений нібито під збільшення соціальних стандартів в цілому як проект Януковича – це був великий обман для людей, жорстокий, цинічний, як все, що вони роблять", - повідомила Юлія Тимошенко.

Вона вкотре підкреслила, що Закон про соцстандарти більшості пенсіонерів не підвищує пенсії, "значна частина втратила в розмірах пенсії, а ще близько 5 мільйонів пенсіонерів отримали 60 копійок збільшення на базі Закону про підвищення соцстандартів Януковича".

На переконання Юлії Тимошенко, норми Закону є "жорстокими по відношенню до людей".

"І я сподіваюся, що саме експертні кола оголосять свій вирок цьому псевдосоціальному Закону. Ми будемо рухатися зовсім іншим чином, не так, як вони, підвищувати народним депутатам пенсії і зарплати на базі таких законів про соціальні стандарти, а ми будемо підвищувати тим групам людей пенсії і заробітні плати, які дійсно суттєво відстали по своїм рівням пенсій і заробітних плат від всіх інших і відстали незаслужено", - зазначила Юлія Тимошенко.

За її словами, політика нинішнього уряду "суттєво відрізняється від обману, провокацій і профанацій, які роблять сьогодні деякі політичні діячі, включаючи центральну їх силу – це Партію регіонів на чолі з Януковичем".

"Саме тому наша соціальна політика, наша соціальна стратегія спирається на соціальну справедливість, соціальну солідарність і, думаю, що вона буде єдино правильною і можливою в державі", - резюмувала Прем'єр-міністр.

Як відомо, на початку жовтня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про встановлення прожиткового мінімуму і мінімальної заробітної плати", внесений народним депутатом від Блоку Литвина Олегом Зарубінським. 20 жовтня Закон було прийнято в цілому 254 голосами.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко на початку жовтня назвала цей Закон "атомною бомбою під фінансовий стан країни". "Зараз немає можливості виконати положення цього документу. Для цього нам знадобився би другий бюджет", - пояснила голова уряду.

Вона назвала прийняття документу парламентом "злочином проти України, в основі якого лежить передвиборча популістська діяльність одного з кандидатів у президенти".Источник: https://censor.net.ua/f2499127
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх