EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  137  3

 Російських розвідників таки вигнали із Севастополя

Співробітники контррозвідки Чорноморського флоту залишають Севастополь і припиняють свою діяльність в Криму, повідомила Lenta.Ru з посиланням на джерело в російських силових структурах.

Офіцери особливого відділу переводяться до Новоросійська. За словами співрозмовника агентства, керівництво відділу вже покинуло Севастополь, а оперуповноважені закривають документацію.

Раніше глава служби безпеки України Валентин Наливайченко вимагає від Росії, щоб до кінця грудня територію країни залишили 19 офіцерів ФСБ РФ. Вони перебували в Україні відповідно до окремого пункту договору про базування флоту і охороняли російських моряків. За словами Наливайченка, тепер їх функції будуть виконувати підрозділи військової контррозвідки СБУ.

Тим часом, як повідомляє РСН, командування ЧФ категорично заперечує можливість перебування на кораблях і берегових частинах флоту співробітників СБУ.

За словами джерела, рішення підкоритися вимогам СБУ було прийнято, щоб уникнути провокацій з української сторони. Передбачається, що особливий відділ буде знаходитися в Новоросійську, принаймні, до кінця виборів в Україні.Источник: https://censor.net.ua/f2498935
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх