EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  179  6

 Леонід Кравчук закликає патріотів об’єднатися навколо Юлії Тимошенко

Перший Президент України Леонід Кравчук, який є довіреною особою кандидата в Президенти Юлії Тимошенко, вважає, що всі патріотичні та національно-свідомі політичні сили вже зараз повинні об’єднатися навколо Юлії Тимошенко.

"Саме президентські вибори повинні привести до влади ту людину, яка здатна навести лад в країні і поставити на перше місце національні інтереси України, подолати ті негативні процеси, які зараз мають місце. Я вірю, що це може зробити тільки Юлія Володимирівна Тимошенко", - заявив Леонід Кравчук сьогодні на прес-конференції.

Перший Президент України переконаний, що тільки після перемоги Юлії Тимошенко в Україні можлива політична стабільність, адже усі кандидати крім неї декларують про необхідність проведення дострокових виборів парламенту. "Тимошенко ж цього не потрібно. Можливо, вперше в історії України уряд, парламентська коаліція та Президент працюватимуть в єдиному ключі", - прогнозує він розвиток ситуації після перемоги лідера БЮТ на президентських виборах.

"У силу об’єктивних і суб’єктивних причин найшвидше і найкоротше навести лад і відновити керованість у державі - це обрати Тимошенко Президентом", - підкреслив Леонід Кравчук.

Перший Президент незалежної України нагадав про ефективну роботу Юлії Тимошенко на посаді першого віце-прем’єр-міністра в часи правління Леоніда Кучми, а також діяльність лідера БЮТ на посаді Прем’єр-міністра уже при чинному Президентові Вікторі Ющенкові.

На думку Леоніда Кравчука, обидва президенти "не злюбили Тимошенко за її намагання навести лад на ринку електроенергетики та газу за що і відправили свого часу її у відставку, боячись втратити свої доходи від тіньових схем".

"Політика Тимошенко не на словах, а на реальних фактах свідчить, що вона прагне збудувати сильну, незалежну Україну, забезпечивши її майбутнє", – вважає він.

Як відомо, Центральна виборча комісія зареєструвала Леоніда Кравчука довіреною особою кандидата в Президенти України Юлії Тимошенко в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі.Источник: https://censor.net.ua/f2498909
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх