EN|RU|UK
 Форум Украины
  150  3
Юлія Тимошенко особисто "підключить" Львів до води

 Юлія Тимошенко особисто "підключить" Львів до води

25 грудня Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко у Львові візьме участь у запуску проекту водопостачання. Про це вона заявила сьогодні під час робочого візиту до Львова.

"Мер міста разом з головою Львівської ОДА взяв зобов’язання, що ми з нашою урядовою командою приїжджаємо 25 грудня і відкриваємо повністю забезпечення як міста Львова, так і області холодною та гарячою водою у безперебійному режимі. Взяли зобов’язання і все разом робимо", - повідомила Прем’єр-міністр.

За її словами, будівництво об’єктів водопостачання на Львівщині відбувається з випередженням графіків та буде закінчено до Нового року. "Це вода в кожну оселю як у Львові, так і в області, де є проблеми. Все іде добрими темпами, профінансовано, труби всі завезені, роботи ведуться", - уточнила Юлія Тимошенко.

Як відомо, реалізацію проекту із забезпечення Львова питною водою у цілодобовому режимі Прем'єр-міністр вважає одним із пріоритетних завдань уряду. Під час кожної виборчої кампанії політики обіцяють забезпечити Львів водою, однак і досі цю обіцянку не виконано. Але нинішній уряд має нарешті реалізувати цей проект, - впевнена Юлія Тимошенко.Источник: https://censor.net.ua/f2498901
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх