EN|RU|UK
 Форум Украины
  160  2
Юлія Тимошенко: я завжди буду служити Україні

Юлія Тимошенко: я завжди буду служити Україні

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко запевняє, що завжди служитиме Україні і працюватиме на розбудову міцної і незалежної держави. Про це вона заявила, вітаючи львів’ян з 18-ю річницею Всеукраїнського референдуму проголошення незалежності України.

"Як би важко не було, так як ви ніколи не здаєтеся, так і я, дивлячись на вас, буду тримати позицію і ніколи нікому позицій українських наших рідних не здам. Скільки б вони не паплюжили сьогодні і державу, і урядову команду, повірте мені: служимо і будемо служити Україні і кожному з вас, тому що іншого змісту у житті я не бачу, ніж нам з вами побудувати міцну, надійну, незалежну, українську Україну", - сказала Юлія Тимошенко, звертаючись до жителів Львова.

При цьому вона відзначила визначну роль Львівщини у становленні незалежності України. "Сьогодні особливий, знаковий день. Ви знаєте, що 1 грудня 1991 року відбувся Всеукраїнський референдум за проголошення незалежності України, коли весь народ віддав свої голоси за незалежність, суверенітет, самостійність України. І саме в цей день ми на Львівщині, бо саме Львівщина безмежно багато зробила для того, щоб Україна була сильною і незалежною. І думаю, ще багато чого зробить", - підкреслила Юлія Тимошенко.

На її переконання, голосування на референдумі у 1991 році заклало підвалини для розбудови європейської сильної країни.Источник: https://censor.net.ua/f2498883
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Михаил Петров e28d2d6e, Highway Star, Крим Український 2e25f72b, Глеб Егорович Жеглов, Костянтин Болтівець, 9c2631de, Bvistool Vrvv, Aleks_15, Дегтярева Людмила, Yuriy Yurieff, Two Step From Hell, Владимирец Фартовий, valentyna 7f6f0f14, Alejandro Don Goborez, DI GI, ВолодимирМХ, Vlad shtm, Ва Ва 7c567806, ПП Уксусов, Александр Третьяков b707700d, thdfvdhjn, Dima30, Лариса fb3d953c, Ali Hasan, Сергей Бондаренко 91687c01, Bogdan_, Анатолій Звєрєв, kostjaua5, Хазар Дакійський, Вася Шевченко f77d76ba, Олег Гончаренко, Tatyana Pomolova, Андрей Черевко ab226fee, ingrid, Андрей Ильчук, uegfybyf, Василий Казимко, Oleg Kovo 01405641
 Всего на сайте: 122 писателя

вверх