EN|RU|UK
 Форум Украины
  121  9

 Фюрер Петя Сіманєнко розлучився без згоди дружини, півроку стрибаючи в гречку.

Послухав я оце канал 1+1 і сказав собі: бреше. Не може ути, щоб наш фюреш, майже ангел Петя по півроку не жив вдома... Ну, якщо й не жив, то я можу пітвердити: всі ці півроку він кохав нашу партію. У хвіст і в гриву. Щоб вона була моральною, честю і совістю і ніколи не старіла. Може, й було, що петя стрибав у гречку. А це ще одне попередження: ніколи не можна омолоджувати партію, бо тоді серед її членів і членькинь почнуться шури-мури, а далі дійде до розвалу партії, а де ж ми тоді будемо харчуватися?
Я розумію, нашому Пєтушку треба омолоджуватися, бо ж не полізе він на мене, стару бабу, ще й беззубу, яка бачила Лєніна, Сталіна, Троцького, Кагановича та інших покійників і жівйом і в грому. А в Петі так губки, як вишні - так і просяться на гріх.
Хайль фюрер Петя - єдиний здоровий бугай в КПУ-КПРФ!
Амінь!Источник: https://censor.net.ua/f2456336
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
реквием по кацапизму, Александр Вит, XENOmorph, Myko, John Observer, Андрей Шевченко 73396fdd, Иван Афанасьев, Обыватель Вася, Bob2, Maxim Ak-Murza, MIG195, Олег Сербин 10d6f9ec, порох отсырел, Александр Пахомов 395cba96, дератизатор, Виамин Павловский, Kristo Dubinin, ahuhu, ГАБРИЭЛЬ, Gar, випадково зазирнув, петро пяточкин, Sophia-Maria Duglass, Garsia UA, Alejandro Don Goborez, Геннадій Бикодір adb80589, Irada
 Всего на сайте: 88 писателей
 
 
 
 
 
 вверх