EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  12668  2

 Гороскоп на сьогодні Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Терези Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби В Москве разрешили «повторное использование могил и склепов» Взорвалась фабрика фейерверков В Америке лишились работы 5 миллионов человек Вчені переконані: у ліжку з багатими чоловіками жінки частіше переживають оргазм

Вчені прийшли до висновку, що задоволення, яке отримує жінка від занять сексом, безпосередньо залежить від розмірів банківського рахунку партнера. Вони прийшли до висновку, що чим багатший чоловік, тим частіше його партнерка відчуває оргазм.

"Частота жіночих оргазмів збільшується разом з доходами партнера", - стверджує психолог, що проводив дослідження, доктор Томас Поллет з Університету Ньюкасла. Доктор Поллет і його співавтор, професор Деніел Неттл вважають, що феномен "еволюційної адаптації", властивий жінкам, примушує їх вибирати чоловіків на основі їх становища в суспільстві, пише Inopressa.

Учені використовували Китайське дослідження з питань сім'ї і здоров'я, створене на основі відвертих інтерв'ю п'яти тисяч осіб. Як відзначає Джонатан Лік, дані дослідження підтвердилися попередніми опитуваннями, проведеними в Німеччині та Америці.

Варто зазнчаити, 31 липня Великобританія відзначає Національне свято - День оргазму, яке у 2001 році заснувала мережа британських секс-шопів Ann Summers. Організатори свята таким чином привернули увагу до проблем жіночого оргазму.

Ситуація з оргазмом на туманному Альбіоні виявилася страхітливою - за даними опитування, проведеного компанією, 70% британських жінок ніколи не відчували оргазму, а 80% опитаних зізналися, що зазвичай симулюють його. Причому 25% жінок сказали, що прикидаються задоволеними з ввічливості, а 10% роблять це, щоб скоріше припинити нудне, за їх словами, заняття.

Проте опитування, проведене британським виданням Daily Record, засвідчило, що кількість жінок, що відчувають оргазм під час сексу, за останні роки значно виросла. У порівнянні з 1994 роком, коли оргазм відчували менше третини опитаних, число жінок віком від 20 до 30 років, що одержують задоволення, збільшилося вдвічі.

Крім того, третина опитаних жінок зізналися, що під час сексу вони уявляють, що сплять з кимось іншим, найчастіше як об'єкт пристрасті фігурують Джоні Депп, Джордж Клуні або Бред Пітт. Лише два відсотки зізналися, що імітують оргазм, а 65% заявили, що скажуть партнерові, якщо не отримуватимуть задоволення.
http://www.newsru.ua/world/19jan2009/orgasm.htmlИсточник: https://censor.net.ua/f2456176
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх