EN|RU|UK
 Форум Украины
  312  1

 Гуртожиток по Червонозоряному репатрійовано

Значною подією в новітній історії Київського національного університету імені Тараса Шевченка є повернення грабіжницьки забраного гуртожитку № 14, по проспекту Червонозоряному, 3.
У січні 2003 р. колишній ректор Скопенко разом зі своїм оточенням віддав гуртожиток № 14 по проспекту Червонозоряному, 3, в якому проживали 600 студентів університету, фірмі “Бі енд Пі ЛТД”. Ця оборудка була виконана шляхом виведення гуртожитку із житлового фонду університету та укладення угоди про спільну діяльність із вказаною фірмою. І зроблено це було в той час, коли понад 2000 студентів не забезпечені місцями в гуртожитку.
Проведена у 2006 р. контрольно-ревізійними органами перевірка фінансової діяльності університету засвідчила надзвичайно низьку економічну ефективність використання державного майна – житлової площі цього гуртожитку, який був перетворений на готель. Але реакції на цей факт з боку керівництва університету не було ніякої.
Правда, у січні 2007 р. Скопенко провів зустрічі з колективами інститутів та факультетів, де йшлося про майбутній ювілей університету, непотрібність вивчення іноземної мови і про те, що в матеріалах КРУ йому зауважують на незаконне надання позик працівникам університету
Коли весною 2008 року змінилося керівництво університету, то до в.о. ректора акад. Губерського Л.В. звернулася обурена громадськість університету з вимогою вжити заходів щодо розірвання угоди про передачу університетом гуртожитку № 14, по проспекту Червонозоряному, 3, фірмі “Бі енд Пі ЛТД”.
У вересні-грудні за ініціативою керівництва університету відбулися суди різних інстанцій, за результатами яких договір про передачу гуртожитку № 14, Червонозоряному, 3, фірмі “Бі енд Пі ЛТД” був розірваний.
На виконання наказу Господарського суду Відділ державної виконавчої служби Солом’янського району Києва порушив виконавче провадження. З метою здійснення примусового виселення 16.01.2009 р. в будівлю по пр-ту Червонозоряний, 3 у м. Києві були направлені державні виконавці та працівники міліції для збереження громадського порядку.
20.01.2009 р. процедуру виселення завершено, майно, що знаходиться в будівлі, описане, складені відповідні акти.
А тепер виникає закономірне питання: скільки університет втратив на цій кримінальній оборудці?
За всі роки кабальної угоди з “Бі енд Пі ЛТД” університету було перераховано 137 тис. грн.
Як свідчать попередні розрахунки в середньому у рік університет недоотримав 8 мілн.грн. В чию кишеню пішли ці гроші?
Коментар проректора університету Олександра Андрійовича Никитюка
На превеликий жаль, сторона-відповідач нас зовсім не хоче розуміти, їм зовсім непотрібні наші проблеми, їм байдуже, де буде жити студент. Це неприпустимо, що в гуртожитку який раніше належав університету, стоять більярдні столи, тенісні корти, а ми шукаємо квадратні метри, щоб розмістити наших студентів.
На черговій конференції трудового колективу за участю студентського парламенту буде обговорюватися питання цільового використання цього приміщення на благо студентів.Источник: https://censor.net.ua/f2455989
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх