EN|RU|UK
 Форум Украины
  144  10
В.Янукович:"і Президент, і прем'єр-міністр разом повинні... подати у відставку"

 В.Янукович:"і Президент, і прем'єр-міністр разом повинні... подати у відставку"

Відповідаючи на запитання стосовно оцінки дій українських урядовців під час газових переговорів з росіянами, Лідер Партії регіонів підкреслив, що немає системного підходу: "Його не було впродовж всього року. Була імітація, що йде переговорний процес. Насправді підходи були дуже несерйозними. Тому ми і не отримали відповідь на початку цього року на це питання. Тобто, який був підхід, такою була і відповідь.

Зараз потрібно знайти рішення та відповісти на питання, чому ми не розрахувалися на сто відсотків за той газ, що ми отримали з Росії. Це – відповідальність України? Відповідальність.

Друге питання: якщо ми не розрахувалися, то куди пішли гроші, які були зібрані зі споживачів газу в Україні? І чому ціна на газ в середині року була 320 доларів, а не 179 з половиною?

Я вже неодноразово казав, що ми не розрізняємо владу. Ми сьогодні вважаємо, що і Президент, і прем'єр-міністр разом повинні визнати свої помилки і подати у відставку. Це – наші вимоги. Скільки можна знущатися над країною?"

Віктор Янукович також зазначив, що чим скоріше відбудуться ці відставки, тим краще буде для держави і всього українського народу. "Ми впевнені, що це треба робити", – констатував Лідер опозиції.

http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/496b47c5ab2a3/Источник: https://censor.net.ua/f2453180
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
DenDov, Иван Афанасьев, Ali Hasan, Greg Zloi, 1BetarD, чтец
 Всего на сайте: 18 писателей
 
 
 
 
 
 вверх