EN|RU|UK
 Форум Украины
  74  1

 "Чистые" московские ручки!Наслаждайтесь!

: понеділок, 12 січня 2009 p., 11:53 GMT 13:53 за Києвом


Перешліть цю сторінку другові Версія для друку
Індепендент про замах на Ющенка


Ґстаад
Ґстаад
«Швейцарська колиба, пожежа та президент, який перейшов дорогу Путіну. На швейцарському курорті поширюються чутки, що проти президента України вчинили підпал у Альпах».

З таким заголовком вмішує Індепендент статтю про таємничі обставини за яких гірськолижний готель у Альпах згорів попри намагання 55-ти пожежників його врятувати.

На переконання мешканців міста Ґстаад, пожежа в ніч на 29 грудня була спробою замаху на Президента Ющенка, оскільки бачили як на місце події приїхали авта з дипломатичними номерами, які швидко зникли. Журналісти часопису намагалися з'ясувати прізвища 8 осіб, які врятувалися з пожежі втечею, але не досягли успіху.

Пожежники, які гасили підпал поралили звернутися у поліцію, а поліція заявила, що не може подати прізвища постраждалих. Водночас, швейцарські охоронці порядку порадили звернутися за довідкою до українського посольства у Берні.

Речник українського посольства заявив часопису Індепендент, що президент Ющенко не відвідував Швейцарію останні 6 місяців.

Попри це, Індепендент вказує, що у графіку президента Ющенка був проміжок між 27 і 29 грудня, а його перша публічна поява на зустрічі з головою Нацбанку 29 числа відбулася через 12 годин після пожежі у Альпах.Источник: https://censor.net.ua/f2453163
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Игорь Украина 153839e0, alexandr shamov, Зулусс, Україна Incognita, Yuriy Vernikov, Святополк Сагайдачний
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх