EN|RU|UK
 Форум Украины
  201  22

 Проміжні підсумки газової війни. Бліц-криг не вдався.

ситуація така як і була станом на 6 січня: контрактів немає, Україна не зобов"язувалася купувати російський газ, а Газпром відновлює транзит під тиском Европи і вже не зможе його припинити. При цьому ЕС ПОГОДИВСЯ, що Україна буде спалювати необхідну кількість технічного газу без контрактів. Все як і раніше. Але Газпром зі своїми криками про крадіжки програє. Україна і надалі спалюватиме технічний газ, але вже ніхто не скаже, що вона краде. Бо це ж під наглядом европейських спостерігачів.
Продовжуємо спостерігати за істерикою Газпрому і не купуємо.
Операція по принуждению к покупке провалилась. Чекаємо на капітуляцію Газпрому. ЕС відходить на другий план. Їм поставки поновлять і вони заспокояться.
Газпром зараз буде тягнути з відкриттям газу для європейців, тому що якщо все відновиться на таких умовах, що Україна і досі спалює технічний газ, то доведеться визнати ведення наклепницької пропаганди проти України , коли кожного дня заявляося про крадіжки. Тепер вони не зможуть апелювати ніякими крадіжками. Отже зараз НАФТОГАЗ затиснув Газпром у лещата. Часу немає , в Нафтогаз не погоджується купувати по 450.Источник: https://censor.net.ua/f2452756
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Stephan Bil, Иван Афанасьев, Docent Moriarty, legionary, aquarius580 ., Kaba Mota, чтец, I Ka 538a282a, delo delo
 Всего на сайте: 26 писателей
 
 
 
 
 
 вверх