EN|RU|UK
 Форум Украины
  179  5

 Пенсіонери ще позаздрять жертвам стихії. Тимошенко гарантує

„Харашо тому живьотся у кого одна нога – єму пенсія дайотся і нє надо сапога”. Такого віршика вигадали українці про прем"єр-міністра Юлію Тимошенко. Її зворушлива манера піклуватись про жертв власного неробства схиляє працездатних українців до мрій про нові катастрофи, катаклізми та швидку і бідну старість. Сьогодні Юлі пообіцяла від 1000 до 5000 гривень на руки кожному постраждалому від стихії на Західній Україні.

Про це Тимошенко повідомила на засіданні, де святкувала ситуацію в затоплених регіонах країни. Причина святкування очевидна – у Тимошенко з’явилась виключний привід пустити наліво бюджетні кошти. Сама Тимошенко оцінила матеріальні збитки, завдані стихієюю, у 3-4 мільярди гривень.

"Весь обсяг понесених збитків коливається від 3 до 4 мільярдів гривень. Такого обсягу я не пам"ятаю за останні роки і без змін до бюджету ці гроші виділити буде неможливо", – заявила Тимошенко.

Водночас прем’єр-міністр пообіцяла негайно виділити постраждалим компенсації у розмірі від 1 до 5 тисяч гривень „на рило” (термінологія самої Тимошенко). За словами ЮВ, ці кошти видаватимуться готівкою і на руки, що, зрозуміло ж, унеможливлює будь-яку звітність уряду за кошти.

Тим, хто бажає розрахувати масштаби оборудки, яку планує Тимошенко, радимо поділити 4 мільярди на кількість мешканців постраждалих регіонів. Отримана цифра значно перевищує означені суми персональних компенсацій. Різниця між нею та означеним „4 тисячами на кожного” і буде становити той жир, який Тимошенко заробить на кожному знедоленому українцеві.

„Облом” вже не вперше вимушений зазначити, що для Тимошенко українці вигідні лише доти, доки вони бідні та беззахисні. Тож радимо нашим читачам залишатись успішними, чи ставати ними – пам’ятайте, що їй від цього гикається.

Облом newsИсточник: https://censor.net.ua/f2411664
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Игорь Украина 153839e0, alexandr shamov, Зулусс, Україна Incognita, Yuriy Vernikov, Святополк Сагайдачний
 Всего на сайте: 20 писателей
 
 
 
 
 
 вверх