EN|RU|UK
 Форум Украины
  138  9

 Московским лжецам

Україні тривають урочистості на відзнаку 1020-річчя хрещення Київської Русі за участи Вселенського Патріарха Варфоломія, Московського Патріарха Алексія, УПЦ Московського Патріархату та українських політиків.
Патріарх Російської Православної Церкви Алексій Другий вперше за 11 років прибув до Києва, аби долучитися до святкування хрещення Русі. Як повідомляють, у суботу в аеропорту його зустрічали митрополит УПЦ Московського Патріархату Володимир, лідер Партії регіонів Віктор Янукович та деякі посадовці.

Московський Патріарх Алексій, по прибутті до Києва, закликав до збереження єдності православної віри і єдності слов’янських народів.


Ми тут для того, щоб згода і єдність були серед нас.


Патріарх Алексій

Востаннє Алексій, як і Патріарх Варфоломій, був в Україні 1997-го року.

Патріарх Варфоломій і Патріарх Алексій разом з представниками Української Православної Церкви Московського Патріархату мають взяти участь у спільному богослужінні у неділю.

Патріарх Алексій також планує відвідати Донецьк.

Варфоломій: розділена церква є проблемою

Патріарх Варфоломій І, звертаючись до українського народу у суботу, закликав українську еліту докласти всіх зусиль для об’єднання православних церков в Україні.

Він підкреслив, що розділення церкви “руйнує не тільки духовну, але й громадянську єдність українського народу та несе у собі очевидні проблемні наслідки для майбутнього України.”


Церква-мати має не тільки право, але і обов’язок підтримувати в межах усталеної православної традиції будь-яку конструктивну пропозицію, яка б якнайшвидше ліквідовувала небезпечні поділи в церковному тілі, щоб зло не стало більшим для Святої церкви в Україні.


Патріарх Варфоломій

Водночас український президент Віктор Ющенко попросив у Вселенського Патріарха благословення на створення єдиної помісної православної церкви в Україні. Після урочистостей у Софійському соборі, учасники відзначення 1020-річння хрещення Київської Русі у суботу взяли участь у панахиді за жертвами Голодомору 1932-1933 років, що відбулася у Михайлівському соборі.


Я вірю у те, що будь-які поділи українських віруючих - недовговічні. Я вірю у те, що як Божий дар, як історична правда та справедливість в Україні постане національна помісна церква.


В.Ющенко

У суботу в секретаріаті українського президента мала відбутися зустріч Вселенського патріарха Варфоломія І з представниками делегацій закордонних церков. За повідомленнями у цій зустрічі також має взяти участь Патріарх Російської Православної Церкви Алексій.

Не повідомляється, що під час візиту Патріарха Варфоломія плануються його зустрічі з представниками УПЦ Київського Патріархату та УАПЦ.

Кілька тисяч людей у суботу ввечері прийшли на Хрещатик у центрі Києва, аби послухати концерт з нагоди 1020-річчя Хрещення Русі за участи ДДТ та С.К.А.Й.

УПЦ Київського Патріархату свої святкування з нагоди ювілею хрещення Русі провела минулої суботи.Источник: https://censor.net.ua/f2411544
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 Всего на сайте: 3 писателя
 
 
 
 
 
 вверх