EN|RU|UK
 Форум Украины
  59  1

 СБУ просить волинян повідомляти про провокації під час відзначення 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі. Конфіденційність - гарантують

Управління СБУ у Волинській області звертається до мешканців краю із проханням інформувати про можливі правопорушення. Про це ЗІКу 21 липня повідомили у прес-групі УСБУ у Волинській області.
У повідомленні прес-групи йдеться: "Виходячи із необхідності забезпечення належного рівня безпеки під час відзначення у липні ц.р. 1020-ї річниці Хрещення Київської Русі, управління Служби безпеки України у Волинській області звертається до волинян із проханням повідомляти про можливі протиправні прояви, провокаційні дії, спрямовані на розпалювання конфліктів на релігійному ґрунті, порушення конституційних прав".

В УСБУ у Волинській області функціонує телефон «гарячої лінії» - (03322) 4-40-25 , який буде працювати цілодобово під час урочистостей.

"Усі звернення громадян обов"язково будуть розглядатися і не залишаться поза увагою співробітників Служби безпеки України. Конфіденційність гарантуємо", - запевнили у прес-групі.Источник: https://censor.net.ua/f2410812
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх