EN|RU|UK
 Форум Украины
  222  22

читали, що сказанув Луценко? :)

Луценко: "Можете вважати мене расистом"
16.07.2008 13:28___ www.ПРАВДА.com.ua

Версія для друку Додати коментар [ 18 ]

--------------------------------------------------------------------------------

Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко закликає обмежити залучення в Києві робочої сили із далекого зарубіжжя.

Про це він сказав на засіданні колегії Головного управління МВС у Києві у вівторок, повідомляє "Комерсант-Україна".

Останні події

У МЕДВЕДЬКА ЗВИНУВАЧУЮТЬ ЖУРНАЛІСТА УП У ПОРУШЕННЯХ
У Литвина радять БЮТівцям "мовчати у тряпочку" зі своїм позачерговим засіданням

Після звіту начальника відділу громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб ГУ МВС Києва, Луценко запитав, скільки видів на проживання було видано громадянам з далекого зарубіжжя.

Почувши відповідь "сімдесят", міністр обурився: "Навіщо? У нас що, своєї робочої сили не вистачає? Хочете в Китай – беріть квиток і їдьте туди у відпустку".

"Можете вважати мене расистом, але ще один Харків або Одесу я в Києві влаштувати не дозволю", - заявив Луценко.

"Установка така: видаємо дозвіл, тільки якщо він одружився з нашою. Тому що з такими темпами мені доведеться запрошувати в"єтнамців і китайців у міліцію замість вас!", - додав міністр.Источник: https://censor.net.ua/f2410260
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Stephan Bil, Иван Афанасьев, Docent Moriarty, legionary, aquarius580 ., Kaba Mota, чтец, I Ka 538a282a, delo delo
 Всего на сайте: 26 писателей

вверх