EN|RU|UK
 Форум Украины
  187  16

 У Севастополі лише одне україномовне радіо – «Бриз», але 20 безкоштовних проросійських газет

Перший командувач Військово-Морських сил, віце-адмірал Борис Кожин сьогодні, 16 липня, у Львові звернувся до галичан з проханням допомогти українській громаді у Севастополі вижити.
На його думку, ЗМІ мають розгорнути широку кампанію з висвітлення життя українського Севастополя. «Поїдьте на тиждень до Севастополя, подивіться, в яких умовах українська громада бореться за свою українськість, допоможіть їй», – порадив Кожин.

За його словами, у Севастополі нині працює лише одне україномовне радіо «Бриз», яке «дає відчути Україну зсередини Севастополя». Разом з тим, безкоштовно розповсюджуються близько 20 проросійських газет.

Водночас, незважаючи на розгул антиукраїнських настроїв у Криму, Борис Кожин запевнив, що жодної загрози львівським туристам там немає.

Довідка ЗІКу.

“Бриз” першим у Севастополі і в Криму вийшов в телерадіоефір українською, а потім і кримськотатарською мовою. Саме йому судилося проривати ідеологічну блокаду українського флоту та витримати відчайдушну інформаційну атаку великодержавних шовіністів. За матеріалами сайту «Українське життя у Севастополі».Источник: https://censor.net.ua/f2410251
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Said_, sergio sergio 909a2d55, marina marinina, Alejandro Don Goborez, ahuhu, Егор Киба, sergik, Stephan Bil
 Всего на сайте: 31 писатель
 
 
 
 
 
 вверх