EN|RU|UK
 Форум Украины
  352  8
Український дубляж приніс прибутків на 7 мільйонів більше, ніж торік

 Український дубляж приніс прибутків на 7 мільйонів більше, ніж торік

„Останні заяви російського режисера Тимура Бекмамбетова свідчать хіба про те, що він – прекрасний артист. Адже його стрічка „Особливо небезпечний” зробила більші збори, ніж інші кінофільми, які у цей же період демонструвалися в кінотеатрах України”.

Про це заявив генеральний директор кінокомпанії B&H Film Distribution Богдан Батру́х.

Як заявив російський режисер Тимур Бекмамбетов, його картина „Особливо небезпечний” недобрала 30 відсотків своєї аудиторії в Україні. За словами режисера, причиною став переклад фільму на українську мову.

Як зазначив Батрух,
„Особливо небезпечний” містить в собі багато епізодів насильства. Такий жанр користується більшим попитом в Росії і Казахстані. Натомість в нашій державі глядачі віддають перевагу романтичним кінострічкам і комедіям. Свідченням цього є фільм того таки Бекмамбетова „Іронія долі. Продовження”, яка за перший вікенд в прокаті зібрала 4 млн. 457 тис. грн. – а це майже на мільйон більше, ніж зібрав „Особливо небезпечний” за перших 5 днів. Тому режисеру потрібно було спочатку розібратися в причинах недобору аудиторії, а потім давати подібні заяви”.

„Якщо говорити про цифри, то заяви Бекмамбетова абсолютно не відповідають дійсності. Збори з „Особливо небезпечного”, порівняно з іншими стрічками, є дуже високі. Наша кінокомпанія демонструвала цей фільм у кінотеатрах, і як свідчать цифри – за перших 5 днів „Особливо небезпечний” зібрав 3 млн. 850 тис. грн., а „Індіана Джонс” у цей самий період – 3 млн. 585 тис.”

„Збори від кінофільмів у цьому році зросли на 15-20% в порівнянні з минулим. Як показують соціологічні дослідження, мешканці східних та південних областей України потребують українського продукту – і свідченням цього є збільшення продажів квитків саме у цих регіонах. Статистика показує, що у 2007 році за 6 місяців (з січня по червень) українські кінотеатри зібрали 128 млн. 536 тис грн., а у 2008 за такий самий період – на 7 млн. 400 тис гривень більше”.

Директор кінокомпанії також зауважив, що
„Тимур за походженням – казах, однак його, нажаль, не турбує той факт , що „Особливо небезпечний” не буде показаний на його батьківщині в дубляжі казахською мовою. Це трохи дивно, що він турбується про російську мову в Україні, і не турбується про стан казахської мови в своїй рідній державі”.Источник: https://censor.net.ua/f2409226
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Іван Багряний 63698326, молодой рабочий, Tierre, Ksenia VB, Ned Stark, Евгений Калашников, курвиметр, Владимир Суб, Сергей Боровой 8d42a1dc, Игорь Д, Ла-ла-ла-ла, Bob2, Alexander Nikolaevich, Natalia Mangion, nvtv, Андрій Жагун, ВКЛ_это_мы_01, Bogdan_, Серов свидомый, sergio sergio 909a2d55, Евгений Роботько, Петр Наумов d1d03aa3, Алексей Вовченко f033f386, Алексей Носов d8330900, Cтарий Кінь, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Gera Kruger cc7dc84b, Vitua, Александр Юр, Лидия Севастьянова, константен, Vespula Vulgaris, Правда Жизни 264a636c, Третий армагедец, Славик Шустрик, Welt Schmerz, Ларик Гор, Па Степ, Саша Крест, Ali Hasan, Александро, Aleks_15, alexandr shamov, пачую кожнава, roshenko q, Виктор Новиков 22690162, злой крот, Светлана Бессарабова, Кардан_вал, Serg Koshserg, Алексей Алексеев 6292ff02, Крнкистадор, Bander_UA 1d21dedd, polop, Хазар Дакійський, чтец, Leim L
 Всего на сайте: 191 писатель
 
 
 
 
 
 вверх