EN|RU|UK
 Форум Украины
  146  3

 Регіонали заборонять блокам іти на вибори

Партія регіонів ініціюватиме в наступному парламенті закон про заборону участі у виборах виборчих блоків.

Таку думку висловив прес-конференції у Тернополі в суботу куратор Тернопільщини від Партії регіонів Тарас Чорновіл.

"Ми вже побачили, наскільки неефективна робота виборчих блоків, зокрема, на прикладі "Нашої України" та БЮТ", - нагадав він.

"Це абсолютний негатив і анахронізм, який, я думаю, у Раді наступного скликання ми заборонимо законом і передбачимо, щоб на вибори йти тільки за партійними списками, як це робиться у всіх цивілізованих країнах світу", - сказав народний депутат.

При цьому він додав, що залишать можливість об’єднуватися у блоки лише позапартійним та членам громадських організацій.

Чорновіл прогнозує, що на партійному з’їзді Партії регіонів питання створення виборчого блоку стояти не буде. "Хоча це питання політичне, воно ще не розглядалося на політраді", - зауважив він.

Депутат також запевнив, що про об’єднання Партії регіонів із Соціал-демократичною партією України (об’єднаною) мова не ведеться.

При цьому він зауважив, що поява окремих членів СДПУ(о) в списку Партії регіонів буде тільки вітатися, але за умови призупинення ними членства у своїй партії і набуття статусу позапартійних.

УНІАНИсточник: https://censor.net.ua/f2367744
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
ГАБРИЭЛЬ, aquarius580 459c2008, Alex Klein fd0e1033, валерий коренев 41e3634f, wild caucasian, sulima ivan, Juli Schubs, Bob2, kelman muksat, Marking Skillington, чтец, Великая Исландия, Yuriy Yurieff, Nel Castro, Saw Ewas 1a26b1e6, Ming Uing b56f719d, Панько Недобрий, DI GI, Ольга Панченко
 Всего на сайте: 73 писателя
 
 
 
 
 
 вверх