EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  2025  164

Терміново потрібна допомога! Людинка в небезпеці!

Звертаюся до небайдужих форумчан. І прохаю, хто чим може, допомгти в лікуванні всім нам відомого форумчаніна, з Південної Пальміри. Хоч словом, хоч грішми, а то і ділом, в вигляді дієвої реально-наочної допомоги. (Може є вже якісь сучасні фізично-терапевтичні методи лікування ? )
Кажуть, що добре слово лікує іноді краще, а ніж усіляки сучасні лікарські прибамбаси.
Також прохаю, якщо мій "піддослідний" почне не Ваші пропозиції і побажання на цій гілці лаятися, чи весь час повторювати якісь свої, зрозумілі лише йому одному, улюблені мантри в вигляді великих літер, не перейматися, а продовжувати....СЛОВОМ..і тільки ним..лікування..
"Вода -каміння точить, а добре слово і таких "важко-хворих" лікує...
Останнім часом у мого"піддослідного" пацієнта почався прогресуючий абсцес регресуючої підкоркової підсвідомості, з початком цілодобового самозадоволення на людях, по народному, у чоловіків "це" має назву "онанізм".
І як слід, він вже, не соромлячись, пише про свої уподобання, беручи собі нікі, які відображають його реальні нахили і "здібності".
І нік "Онаністо Аморалєс" він взяв з тієї ж причини. Переробивши його співзвучно під мій нік, можливо тим самим підсвідомо висловлюючи мені, його лікарю по цьому форуму, що він десь в глибині своєї схибленої і хворої душі, вдячний за мою "турботу" і витрачений час на нього.
Отже, прохаю надати Ваші пропозиції, може у когось буде свіжа думка, як НАМ ВСІМ РАЗОМ, пришвидчити одужання форумчанина з міста у Чорного моря.
З повагою до всіх НЕБАЙДУЖИХ, особистий "лікар" пацієнта В. :-)Источник: https://censor.net.ua/f2367630
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
Страница 2 из 2
<<<1 2
Страница 2 из 2
<<<1 2

вверх