EN|RU|UK
 Форум Украины
  53  2

 Freedom House - Украина единственная свободная страна СНГ

Україна - єдина держава колишнього Радянського Союзу, де розвиваються політичні та цивільні волі.

Про такий висновок говориться у звіті американської неурядової організації Freedom House - “Будинок волі", передає радіо "Свобода".

Експерти проаналізували ситуацію з політичними та цивільними волями в 192-х країнах миру, розділивши їх на вільні, частково вільні і невільні. Україна - єдина з пострадянських держав, крім балтійських республік, входить у групу "вільних країн".

Директор європейського відділення Freedom House Крісті Евенсон в інтерв"ю Радіо „Свобода” сказала: "Україна виявила готовність до ряду політичних і цивільних реформ, відбувалася законна передача влади з дотриманням існуючих законодавчих норм. Це створює надію, що механізми та структури в Україні, хоч поки ще дуже слабкі, стануть базою для життєздатної і довгострокової демократії".

Відповідно до звіту, Азербайджан, Росія та Білорусія і далі залишаються в категорії "невільних країн". Найгірша ситуація із правами людини в Бірмі, на Кубі, у Лівії, Північній Кореї, Судані, Сирії, Туркменістані та Узбекистані.Источник: https://censor.net.ua/f2339162
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Pavlo Dudra, Чинганчгук, WMyk, майор швейк, ВКЛ_это_мы_01, Леонид Днепр, Андрей Лавриненко e607e4e3, Горил Васильевич, Еxorcist, Arkady Korshun, Lucretia Black, sergio sergio 909a2d55, sea dog, roshenko q, Fjall_Raven, амфаш, геннадий иванов 2cd0f559, Nickol Nickols, Сидор Лютый 9d9acd27, Алексей Вовченко f033f386, Stuart Pearce, , Radoslav Sikorsky, про, Черноморец не команда Черномор, Ali Hasan, Oles Ivanov, Wolodimir Korobkin, ahuhu, John Smith 4c07b967, alexandr shamov, Славик Шустрик
 Всего на сайте: 100 писателей
 
 
 
 
 
 вверх