EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  1051  92

 Сенс життя по-українськи. (Навіяно гілкою Архангела)

Пару днів тому наснився мені дивний монолог про пошуки сенсу життя. Бути чи не бути - це ще те питання. Що ж таке людська істота , і чого вона прагне в своєму житті? . У деяких свідомих українців, скажуть окремі форумчани, сенс життя - це ідея національної вільної України, а не побут з дешевим газом.))) . Здається, не все так просто.
Сенс життя алкаша , наприклад, за його переконанням відрізняється від сенсу його життя , який ми йому приписуємо. Багато алкашів вважають, що вони п"ють через розчарування життям. При цьому не бачать, що у них просто фізіологічна потреба вже розвинулася до такого ступеню, що без водяри вони вже не можуть. Це все суб"єктивно. Але багато прикладів в світі є, коли, досягнувши будь-якої досконалості та самореалізації , люди не відчувають вирішення проблеми пошуку сенсу життя. Це може розглядатись тільки як хобі. І тільки геніальні люди можуть перевірити це на практиці. Здобувши свою висоту, вони розуміють , що не це є сенсом життя, а щось інше. Не зовсім успішні в суспільстві люди ніколи межі своїх потреб просто не досягають, але при цьому бувають щасливими в житті.
Тому шлях самореалізації в суспільстві є хибним. Відомо всім, що людина прагне щастя. Кожна людина живе, щоб бути щасливою. Це і є спрощене розуміння сенсу життя. Я заздрю тим людям , які так живуть. Вони знаходяться в гармонії з природою. Природа нам визначила цей шлях, закріпивши його в фізіологічній гормональній сфері. Любов до дітей, кохання і всі людські радощі - це хімія, біологія. Але ж людині цього мало, їй потрібно ще самореалізація, знаходження свого місця в суспільстві іт.д. Але , якщо подивитись на ці процеси з позиції природи-матінки, то теж можна вивести зв"язок, адже людина- це суспільна істота, вона створена, щоб жити з собі подібними і знайти там своє місце під сонцем. Саме тому будь-яка дівіантна поведінка - це антиприродньо. Люди, дивіться на сенс життя простіше і без горілки та інших штучних гормонів щастя. Якщо ви відмовитесь від хімії та біології природи, а будете тільки на логіку та інтелект спиратись, то сенс життя ви не знайдете. Ви знайдете , можливо, своє місце в суспільстві, але все одно повернетесь до хімії гормонів. Народжуйте та виховуйте дітей, кохайтесь і будьте вільними!
Людині не природньо завоювувати сусідні народи або підкорятись якійсь занадто неоднозначній шовіністичній ідеї, стаючи на шлях внутрішньовидової конкуренції. Так створена людина, що у неї немає обмеженого природою життєвого простору. Міліард людей може жити мирно на такій самій території, на якій мільйон не може ужитись. Політики самореалізовуються, а народ що робить? Приноситься в жертву? Хай це буде особливість росіян зі своїми Норд-Остами та Бесланами, але вони помиляються. Росіяни - це такий самий народ , як і всі інші. Вони думають, що їх діди йшли на смерть у 2 Світовій війні за Родіну, за Сталіна, а не промінювали ці ідеї на якісь побутові житейськ радощі. Але таких було мало. Проте і в Франції , і в інших европейських країнах герої теж були, які йшли на смерть. Про війну США з Японією слід згадати. Про камікадзе. От де сенс життя по російськи. І ще про сенс життя думають арабські терористи-смертники. А українці так, прості люди. Не думають ні про що. І правильно роблять.
Прагнемо европейських цінностей? То може слід просто приземлитись трохи. Посміхатись на вулицях знайомим перехожим, а не під нос буркати «здрасте». Жити вільно і мирно. Любити свою країну і людей, які в ній живуть, ставитись до всього з більшою толерантністю. Ми – українці , і захід і схід . Що нам заважає бути самими собою в своїй державі і припинити боротьбу не зрозуміло за що і за кого?

На цьому мій сон закінчився.
Прокинувшись зранку, я швидко все записав, щоб нічого не забути. Потім перечитав все записане і мені здалося, що це все дурниці в стилі кота Леопольда з його вічним «ребята, давайте жить дружно». А може все-таки не дурниці? Може Ющенко – месія?...Источник: https://censor.net.ua/f2338589
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх