EN|RU|UK
 Форум Украины
  155  14

 Януковича не пустили в прямой эфир УТ-1

Януковича не пустили в прямой эфир УТ-1
В адрес ForUm"a поступило заявление Партии регионов. Приводим вам его полный текст:

"У день десятої річниці Конституції України помаранчева влада продемонструвала, якою насправді є свобода слова в Україні

28 червня зранку з Першого Національного каналу (УТ-1) надійшло запрошення для лідера опозиції Віктора Януковича виступити у вечірній програмі теленовин. Пропонувався запис у студії, однак Віктор Янукович погодився виступити лише в прямому ефірі, оскільки його слова і заяви не раз перекручували, скорочували, спотворюючи при цьому текст.

Керівництво каналу погодилося на прямий ефір з В.Януковичем, який мав тривати з 21год.20 хв. до 21 год.40 хв. Ведучий Олександр Бондаренко надіслав тему розмови і запитання, відповіді на які він хотів би почути у своїй програмі.

Однак, після 19-ої години в прес-службу Партії регіонів зателефонував директор новин УТ-1 Денис Іванеско. Він сказав дослівно таке: "Пробачте нам, але ми не можемо взяти Віктора Януковича в прямий ефір, оскільки нам зараз подзвонили з Секретаріату Президента і сказали, що доцільно використати цей ефірний час в інший спосіб – замінити прямий ефір з Януковичем на виступ президента України".

Те, що трапилося сьогодні – це переконлива відповідь тим, хто ще вірить у демократичність помаранчевої влади.

Це також відповідь на запитання, чому так звана демократична коаліція не бажає віддати опозиції жодного парламентського комітету для контролю за її діями і комітету зі свободи слова, зокрема.

Це – інформація для роздумів членам Моніторингового комітету Ради Європи стосовно реальної свободи слова в державі, в якій і досі не розкрито справу про вбивство журналіста Георгія Гонгадзе.

Це – черговий тривожний сигнал для всіх громадян України, які розуміють небезпеку політики діючої влади, спрямовану на подальший розкол України".

«ForUm»Источник: https://censor.net.ua/f2332160
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх