EN|RU|UK
 Форум Украины
  54  3

 У Кривому Розі УКРАЇНЦІ протестують проти надання "язЬІку" статусу в місті.

Біля Криворізької міської ради активісти Соціалістичної партії України та Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» розбили наметове містечко на знак протесту проти надання російській мові статусу регіональної. Про це інформагентству «Придніпров’я» повідомив депутат Криворізької міської ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Володимир Гончар.

За словами Володимира Гончара, наметове містечко з’явилося відразу після ухвалення міськрадою рішення про надання російській мові статусу регіональної на території Кривого Рогу. Під час сесії біля міськради відбувався мітинг протесту проти надання російській мові статусу регіональної, у якому взяли участь представники партії «Народний Союз Наша Україна», Блоку Юлії Тимошенко, Соціалістичної партії України. На мітингу також були присутні представники Партії регіонів, які висловлювалися за надання російській мові статусу регіональної. Сторони були розділені між собою кордонами міліції.

Як повідомляло інформагентство «Придніпров’я», 21 червня Криворізька міська рада, всупереч рішенню суду, яким було заборонено виносити на порядок денний сесії питання про надання російській мові статусу регіональної на території Кривого Рогу, ухвалила це рішення. За надання російській мові статусу регіональної проголосували депутати від фракції Партії регіонів та Комуністичної партії України — 59 голосів із 90.

gorod.dp.uaИсточник: https://censor.net.ua/f2331878
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 
 
 
 
 
 вверх