EN|RU|UK
 Форум Украины
  58  4

 Ще одне місто зомбі рускоязЬІчнулося.

В Україні стало більше "території без НАТО"


Сьогодні на сесії депутати міської ради Кривого Рогу (Дніпропетровська область) більшістю голосів ухвалили рішення про надання російській мові статусу регіональної та оголосили місто “територією без НАТО”.
Як повідомили УНІАН у Криворізькій міськраді, за дані рішення проголосували 59 депутатів з фракцій Партії регіонів та Компартії України із 86 присутніх.
Криворізька міська рада нараховує 90 депутатів, з яких 48 – представники Партії регіонів. До складу міськради також входять фракції КПУ, Блоку Юлії Тимошенко, Блоку Лазаренка, партії “Народний Союз Наша Україна”.
У Кривому Розі проживає 695 тис. мешканців.

PS: Гагарін долітався, кацапоязЬІчнЬІкі до гавкаються. Запам"ятайте мої слова виблюдки кацапоязЬІчні, настане час і будуть вас гнати в шию назад в Кацапію. Ось там і будите гавкати на своєму бидлячому масковскаму язЬІку.Источник: https://censor.net.ua/f2331643
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
JulyusCaesar, 5 копійок, Vladimir Makarenko, Чинганчгук, Джамал, Ali Hasan, Татьяна Лайф, Вячеслав Захаров 81c033e0, Вячеслав Айшер db13345f, Леонид Днепр, Администратор форума
 Всего на сайте: 38 писателей
 
 
 
 
 
 вверх