EN|RU|UK
 Форум Украины
  320  24

 НАЧАЛОСЬ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!((((((((((((((((o))))))))))))))   Януковича замiнить Кушнарьов?

Вівторок, 13 червня, 2006 → ПОЛІТИКА
Януковича замiнить Кушнарьов?


У Партiї Регiонiв кажуть про потребу змiнити полiтичного лiдера
Тривожнi для любителiв творчостi Анни Ахметової та прихильникiв "проФФесора" Януковича вiстi надходять iз табору Партiї регiонiв. Нiбито головного регiонала України -- Вiктора Федоровича Януковича -- його впливовi опоненти в партiї хочуть усунути з посади керiвника "Регiонiв" i послати на почесну пенсiю. Мовляв, мавр зробив свою справу -- мавр може йти.

I справдi, нинi Янукович має серйозного конкурента в "регiональних" лавах. Це колишнiй керiвник виборчого партiйного штабу, нардеп Євген Кушнарьов. Саме вiн, а не лiдер партiї, тепер найчастiше робить заяви вiд iменi "Регiонiв", саме вiн, а не Янукович, провадить наразi безрезультатнi перемовини з "Нашою Україною" про створення коалiцiї. Саме вiн їздив до Феодосiї морально пiдтримувати своїх послiдовникiв -- борцiв з
НАТО. Зрештою, Кушнарьов має ще одну вагому перевагу над Януковичем: вiн вмiє грамотно говорити та заповняти декларацiї.

Тож нинi деякi експерти висловлюють думку, що саме колишнiй кучмiвський губернатор Харкiвщини, до якого вiдкрито тягнеться
частина донецької елiти, може з часом змiнити Януковича на посадi.

З цим погоджуються й вiдомi полiтологи -- Євген Гринiв i Андрiй Єрмолаєв, яких "Експрес" попросив дати експертну оцiнку можливостi кадрових змiн на верхiвцi Партiї регiонiв.

Iгор Гринiв, голова Українського фонду пiдтримки реформ:

-- Євген Кушнарьов -- найреальнiша кандидатура в Партiї регiонiв. Вiн може претендувати не тiльки на посаду голови партiї, але й на те, щоб стати партiйним кандидатом на наступних президентських
виборах. Бо зрозумiло, що Янукович на наступних виборах Президента буде мати набагато менше шансiв, нiж мав 2004 року. Адже особистий рейтинг -- це така рiч, яку здобувають щодня по краплинi, а гублять весь i вiдразу.

А щодо Кушнарьова, то час покаже, чи зможе Євген Петрович стати членом донецького клану.

Андрiй Єрмолаєв, керiвник центру соцiальних дослiджень "Софiя":

-- Партiя регiонiв, як i БЮТ i "Наша Україна", -- це своєрiдна полiтична федерацiя. Там нема харизматичної пiрамiди лiдерiв, а є спiвдружнiсть рiзних груп впливу, кожна з яких має свої лiдерськi амбiцiї i своє бачення перспектив партiї. I той факт, що поряд iз Януковичем нинi активно себе пiарять такi полiтики, як Азаров чи Кушнарьов, свiдчить про те, що "Регiони" стоять на межi реформування. Партiя регiонiв, як, зрештою, й деякi iншi парламентськi партiї, змушена буде невдовзi пройти процес внутрiшнього реформування.

На даний час Кушнарьов, вдало провiвши виборчу кампанiю, використовує всi можливостi для нарощення власного полiтичного капiталу, але чи буде цей капiтал пов‘язаний з "Регiонами", побачимо. Принаймнi Кушнарьов цiлком спроможний стати провайдером нових полiтичних проектiв та iнiцiатив, якi виходитимуть iз надр партiї.

А от Янукович поки що потрiбен "Регiонам" як лiдер -- хоча б на цьому перехiдному етапi. Але на майбутнє, думаю, Партiя регiонiв у такому складi iснувати не буде. Вона або розформується на кiлька проектiв, або ж вiдбудеться перегрупування елiти.Источник: https://censor.net.ua/f2327582
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Nel Castro, Wild Laughter, Valik babuchkin, Gaydamaka Kozak, Еxorcist
 Всего на сайте: 15 писателей
 
 
 
 
 
 вверх