EN|RU|UK
 Форум Украины
  51  2

 Що ж це влада робить? Хто ж тепер в Укрїні за НАТО буде?

Соціологи стверджують, що ставлення українців до НАТО суттєво погіршилося.
Суттєве падіння довіри до НАТО громадян України ряд оглядачів пов’язують, зокрема, із останніми подіями у Криму.
У Феодосії дев’ятий день тривають протести місцевих жителів, які блокують вивезення із порту вантажів, доставлених американським судном.
Наприкінці минулого року рівень довіри до альянсу коливався від 17 до 25 відсотків. Тоді на авторитет НАТО, на думку соціологів із Центру імені Разумкова, найбільше вплинула війна в Іраку.
Зараз ставлення українців до НАТО ще більше погіршилося. Науковий керівник фонду Демократичні Ініціативи Ірина Бекешкіна настрої громадськості з приводу НАТО назвала "катастрофічними".
Сьогодні майже дві третини українців проти вступу України до Альянсу. Хоча ще цієї весни кількість таких була трохи більшою 50-ти відсотків. Навіть у західних областях, де настрої щодо НАТО традиційно були оптимістичними чи лояльними, кількість прихильників та супротивників вступу є приблизно однаковою.
Більшість противників НАТО, згідно із дослідженнями, і у прихильників трьох помаранчевих політичних сил, які планують створювати коаліцію.
Соціологи вважають, що референдум про приєднання України до блоку швидше за все дасть негативний результат.
Все це відбувається на тлі протестів у Феодосії, які тривають вже дев’ятий день. Мешканці Криму продовжують блокувати морський порт, де перебував військовий корабель США.
Поруч з цим, соціологи вважають, що інформаційна кампанія з роз’яснення громадськості структури НАТО та доцільності перебування України у блоці є слабкою, і саме недостатня обізнаність є одним з чинників, які впливають на недовіру українців до альянсу.Источник: https://censor.net.ua/f2327026
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
 Всего на сайте: 3 писателя
 
 
 
 
 
 вверх