EN|RU|UK
 Форум Украины
  86  6

 ПУТИН едет во ЛЬВОВ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Голова Львівської облдержадміністрації Петро Олійник стверджує, що президент Росії Володимир Путін під час візиту в Україну відвідає Львів.

Про це Олійник сказав 31 травня під час відвідання львівського ВАТ "Концерн-Електрон", повідомила його прес-секретар Іванка Попович
За її словами, Львівський губернатор зазначив, що під час візиту до Львова у присутності президентів Росії і України планується підписання угоди про співпрацю у сфері культури та бізнесу.

У тому числі і з концерном "Електрон", між Львовом та Санкт-Петербургом, додав Олійник.

"Про запланований візит у Львів Володимира Путіна голова Львівської ОДА мав розмову під час свого нещодавнього перебування у Києві з послом Росії в Україні Віктором Черномирдіним", - повідомила прес-секретар губернатора.

Водночас дата візиту Путіна в Україну уточнюється.

Як відомо, 10 травня Черномирдін заявив, що президент Росії відвідає Україну, коли в ній буде сформовано уряд.

"Обов‘язково приїде", - зазначив Чернормирдін, при цьому він додав: "Куди приїжджати, до кого? Як закінчите все, як сформуєте уряд. Ну, що просто так приїжджати? Так президенти не їздять".

Останній раз Путін приїздив в Україну близько року тому після інавгурації президента Віктора Ющенка.Источник: https://censor.net.ua/f2326793
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
Saw Ewas 1a26b1e6
 Всего на сайте: 4 писателя
 
 
 
 
 
 вверх