EN|RU|UK
 Форум Украины
  503  58

 Що мені робити ?

У мене склалася дуже складна сімейна ситуація. Мені в спадщину дістався батьківський дім. Брат вирішив шукати щастя десь інде, скажемо так - пішов на заробітки. Я обзавівся сім"єю, жили , все було як потрібно.
Через деякий час брат вернувся, не склалося там життя, чи ще щось, це неважливо.
В дитинстві ми були не розлий-вода. Допомагали один одному, захищали, коли треба було і ділилися їжою. І що саме головне - ми раділи разом успіхам один-одного.
Поскільки у брата не було де приткнутися, хоча необхідно сказати, що у нього залишилася там , на заробітках, хата, котру він здавав в найми.
Але дома у нього не було кутка де можна було голову прихилити.
так ось виділив я йому найкращу кімнату і все було спочатку як і раніше добре, ну там десь криве слово скажеш, але ж - му ж люди.
Але з часом почав я замічати, що брат став не той... Я б не сказав жадний , або злий, але ж...
Я чую тільки критику: не з тим дружиш, не так заробляєш , не те купляєш... Стіна почала рости після того, коли я попробував йому сказати , що ми не хлопчаки більше і без чужого , хоча й братинської поради , можемо і прожити.. А якщо і щось треба буде порадитися, то за звичай , прийду я до нього першого..
Далі гірше , почав красти мої речі , гроші.. А якщо щось я у нього просив , то дер з мене в тридорога, а за мою допомогу , за котру і не гадав ночого , ні копійки просити, я не чув і доброго слова. !! Однога разу тільки і почув, що ... мушу..
Кінець прийшов негадано, нежданно..
Виявилося, що хата не моя і тепер він вимагає , щоб я вибирався ! Від людей я чув , що вроді він хоче з мене, якщо не виселюся, брати квартплату...
--
І це вся історія, я прошу вибачення за сумбурність, але ж знаєте як воно тяжко..
Тим більше , виявилося, що у нього там на чужині (для мене) осталася сім"я і його родичі грозяться прийти і викинути мене з хати, якщо я щось будту проти мати...
Сльози всі висохли, а на брата я не піду , який би він ПАСКУДНИЙ не був..
не обезсудьте...Источник: https://censor.net.ua/f2326755
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Администратор форума, ,
Myko, Игорь Фаринок, marina marinina, Said_, Yuriy Yurieff, Клиф, Андрей Бигма, Гыг с Вами, Великая Исландия, Wevelsburg, sergio sergio 909a2d55, Данило Галицький 1c1ee858, polus, Rostyslav Komarnytsky, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Igor Lemke dd5e2437, Геракл Платонович, alekcg1 ., Геннадій Бикодір adb80589, Иван Афанасьев, Виамин Павловский, Garsia UA, Олег Гончаренко, Стас Стас ec9dc542, Сергей Бондаренко 91687c01, ВКЛ_это_мы_01, Ринат Амедов, Утилизация ватников, Антип61, Крымваш и лугандония впридачу, Андрій Жагун, Алексей Вовченко f033f386, Олена Мисено, ПП Уксусов, trawler_tug, Alex Rozhenko, East Clintwood, Константин Гризодубо, _Дід_, WMyk, Аль Капучіно, Tema9, переигравший ботокс, Bob2, Галина Темирова ba27c95c
 Всего на сайте: 142 писателя
 
 
 
 
 
 вверх