EN|RU|UK
 Обсуждение материалов
  133  4

 Конкурс "Місіс Всесвіт" проводився в Росії вперше, і вперше на ньому перемогла росіянка. Сміх і гріх.....

Представниця Росії стала "Місіс Всесвіт-2006"

Кореспондент.net
30 Квітня 2006, 16:10

Переможницею конкурсу краси "Місіс Всесвіт - 2006", фінал якого пройшов у Санкт-Петербурзі, стала росіянка Софія Аржаковська.
Представницю Росії Софія Аржаковська було визнано переможницею конкурсу "Місіс Всесвіт-2006", що відбувся в БКЗ "Жовтневий" і закінчився після опівночі. 18-літня москвичка, яка закінчила Уфимське хореографічне училище, визначає свою спеціальність як "вільна танцівниця". Аржаковська розпочала родинне життя тільки рік тому, вийшовши заміж за великого бізнесмена.

Не обійшлося без скандалу. Спочатку корону віддали місіс з Коста-Ріки. Але виявляється, помилився перекладач. Костариканці було присуджено титул "Віце-місіс Всесвіт", а переможницею оголосили Аржаковську.

За словами віце-президента конкурсу Боба Мазза, окрім корони "Місіс Всесвіт" переможниця одержить дублянку, вартістю 6 тис. доларів США, та набір прикрас.

Серед іспитів, які довелося пройти красуням були: парад національних костюмів, виступ в купальниках та вечірніх сукнях, конкурс танців та коротке інтерв’ю з ведучим. Журі, до якого з російської сторони увійшли олімпійська чемпіонка Світлана Журова і "Місс Росія -2005" Олександра Іванівська, також враховувало і підсумки добровільних конкурсів: змагання в кулінарній майстерності, змагання з боулінгу та хокею.

До першої п’ятірку також увійшли представниці Фінляндії, Кенії та Китаю.

Серед конкурсанток, які приїхали до Петербургу, є справжні ветерани. Місіс Кенія, наприклад, вже втретє приймає участь уже втретє. Регулярно після конкурсу народжує дитину і знову в бій за світову корону.

Всього на грандіозне шоу приїхали красуні з 34 країн. Конкурс "Місіс Всесвіт" проводився в Росії вперше, і вперше на ньому перемогла росіянка.

Від України в конкурсі брала участь Олена Данілова, яка перемогла на Місіс-Україна, який проходив торік у Донецьку.

За матеріалами Lenta.ru, NEWSru.comИсточник: https://censor.net.ua/f2324643
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх