EN|RU|UK
 Форум Украины
  100  4

 Спілка Української Молоді про бар’єри на шляху до СОТ та репресії з боку НАУ

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ
про бар’єри на шляху до СОТ та репресії з боку НАУ

На шляху вступу до Світової Організації Торгівлі (далі – СОТ) чимало зроблено Президентом України, але не зроблено основного, не подолано технічні бар’єри – не гармонізовано національні стандарти з чинними стандартами СОТ (європейські стандарти EN, міжнародні ISO та стандарти Комісії Кодекс Аліментаріус CCA). Так, на приклад, у галузі рослинництва (65.020.20 за ДК-004-2003 та ICS) не гармонізовано жодного стандарту та технічних умов. З такими темпами гармонізації наших стандартів, Росія може стати членом СОТ раніше ніж Україна, а це загрожує нашим національним інтересам. Державний комітет України з питань технічного регулювання та споживчої політики (далі – Держспоживстандарт) та його структури приховують тексти стандартів та технічних умов, а наближені до них комерційні фірми, торгують цими текстами, навіть структура Держспоживстандарту – “Головний фонд нормативних документів”, продає ці нормативні документи. Крім того, Держспоживстандарт встановив (ДСТУ 4054-2001), що йому треба на гармонізацію одного стандарту розміром від 20 до 50 сторінок біля 41 тисячі грн., чи не забагато це? Чималий у нього і бюджет, біля 44 мільйонів гривень. Можливо краще прийняти, як національні стандарти СОТ?

Член Спілки Української Молоді, студентка Національного Аграрного Університету (далі – НАУ) Любов Яремчук висвітлила цей стан у своїй магістерській роботі зі спеціальності “Якість, стандартизація та сертифікація”, так керівник кафедри, новоспечений професор НАУ Гуменюк Г. Д. безпідставно не допустила її до захисту. Київська міська організація Спілки Української Молоді (далі – КМО СУМ) вважає, що причиною такого неправомірного рішення Гуменюк Г. Д., стала відмова Любов Яремчук від фальсифікації даних (про стан гармонізації) магістерської роботи та дачі хабара, як того вимагала Гуменюк Г. Д. за допуск до захисту. Прикметним є те, що серед керівного викладацького складу НАУ та працівників Держспоживстандарту, багато членів “Народної партії” Литвина, тої самої, котра так і не проголосувала за прийняття необхідних для вступу до СОТ Законів, як того обіцяв почесний професор НАУ Литвин.

КМО СУМ заявляє, свій протест проти репресій з боку керівництва НАУ до члена КМО СУМ Любов Яремчук. Також, КМО СУМ вважає, що Держспоживстандарт (в цілому, як структура) свідомо гальмує процес гармонізації національних стандартів та технічних умов з стандартами ISO, CCA, EN, шляхом завищення (ДСТУ 4054-2001) витрат на гармонізацію та марним витрачанням коштів, з метою перешкодити вступу України до СОТ. КМО СУМ звертається до громадян України, з пропозицією, не бути байдужими до долі молоді та майбутнього своєї країни і закликає боротися з корупціонерами-номенклатурщиками.

м. Київ, 21 квітня 2006 року

Голова Володимир Мозговий


sum.org.uaИсточник: https://censor.net.ua/f2324203
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
оззи, GSN, Сергей Гайджин, Lyusi UA, Igop, Maxim 2f211550, Татьяна Лайф, Lvbnhj, Гундяй Крестовоздвиженский, kilgor traut, курвиметр, Лео Кот, NNN, Aлександр Alexsis, mrSmith, молодой рабочий, Ярик Сус, sania salo, Kurt Donnerwetter, Мессия, Nealena Nova, Again Plhfdcndeqnt, дмитро кук f4227808, KharkovCity, кацахол, Михаил Кравченко 090f4ef4, Mrs Valentina, botoks, Hehe, салтовский партизан, Юз, Дід Василь, Игорь Д, чтец, Гыг с Вами, Gold E, uegfybyf, Welt Schmerz, ЮРИЙ РУСИЧ, Семён Котлубей, Nikol Pricol
 Всего на сайте: 125 писателей
 
 
 
 
 
 вверх