EN|RU|UK
 Форум Украины
  180  24

 ТАК будет ли, в конце концов, дана юридическая оценка действиям Ивченко?

"Мерседес", який нікому не потрібний?

Принципи західної демократії, якими треба керуватися в подібних скандалах, знайшли відгук у серці Ющенка з третьої спроби. Рік тому він не зрозумів, як треба правильно реагувати на брехню міністра юстиції Романа Зварича про його міфічний диплом магістра Колумбійського університету. Коментар Ющенка про спосіб життя його сина вдарив по рейтингу президента.

Для всіх тверезо мислячих людей очевидно, що зараз Ющенко вчинив правильно. Питання, чи треба було зупинятися тільки на тому, щоб дати словесного прочухана керівнику "Нафтогазу". Є люди, які вважають, що президент мав піти до кінця й звільнити Івченка – але він не захотів. Ті, хто давно знають Ющенка, в таких випадках кажуть: "Він став жертвою своїх неправильних уявлень про порядність".

Втім, за інформацією джерел УП в оточенні глави держави, найближчим часом Івченко, очевидно, все одно піде у відставку з керівника "Нафтогазу". Він та його кум і водночас заступник в компанії Андрій Лопушанський обралися народними депутатами, а в новому форматі коаліції їм не залишиться місця на цих нафтогазових кріслах.

Однак на цьому історія "Мерседесу" Івченка не зупиняється. Наступне питання, яке всіх цікавитиме – кому він буде проданий і за скільки. Щоб часом не віддали його "в надійні руки" когось із родичів Івченка за третину вартості.

Між тим, не виключено, що машину Івченка буде продати непросто. Принаймні, ті ж 215 тисяч доларів, які були за нього заплачені, отримати назад не вдасться.

"Якщо зайшла мова про продаж авто, то його ж треба продати за ту ж ціну, що його було куплено. Адже, по суті, це вже не є новий автомобіль із салону. Він апріорі коштує дешевше. Цей автомобіль дуже інтенсивно експлуатується. Це, по суті, робочий інструмент. Чим більше робочим інструментом користуються, тим більше він спрацьовується", - заявив УП речник "Нафтогазу" Лук’янчук, описуючи машину дво-тримісячного віку.

Про те, що машину Івченка чекає складна доля пошуку нового власника, говорить історія іншого VIP-автомобіля – "Майбаху" міністра-самогубці Георгія Кірпи.

Як з‘ясувала "Українська правда" в Мінтрансі, цей лімузин так досі й не продали, хоча минуло понад рік від оголошення аукціону.

"На цей "Майбах" так і не знайшлося охочих покупців, він стоїть законсервований", - розповів УП прес-секретар транспортного відомства Костянтин Жура.

"Наш міністр сказав: "Я на ньому не збирався їздити і не буду". Продати "Майбах" за балансовою вартістю неможливо, а робити знижки не можна, бо він є державним і має бути проданий за чітко встановленою ціною. У нашого міністра є ідея – передати цей "Майбах" Кірпи для обслуговування високих гостей, які прибувають до Києва – щоб машина хоч якось експлуатувалася, а не стояла. З такою пропозицією міністра звернувся листом до прем’єра Єханурова", - сказав Жура.

А "Українська правда" продовжуватиме з‘ясовувати деталі купівлі івченкового "Мерседесу". Як відомо, її придбала дочірня компанія "Нафтогазу", яка називається "Газ-тепло" і яку очолює такий собі Дмитро Бублик.

Чисельні джерела як з колишніх, так і з теперішніх працівників системи "Нафтогазу" кажуть, що Бублик є племінником Івченка. По підтвердження цієї інформації ми звернулися безпосередньо до "Газ-тепло", де відмовилися відповідати без офіційного запиту. Його було відразу ж спрямовано у цю компанію.

Після публікації першої історії про "Мерседес" Івченка до УП надійшов лист від підприємства "Харківгаз", обуреного тим, що "Газ-тепло" має перед ними борг у вісім мільйонів гривень, не розраховується навіть за рішенням Господарського суду Києва, але при цьому купує новий автомобіль.

Цікава ще одна подробиця. "Мерседес" для Івченка купили в автосалоні, який знаходиться на території магазина "Єврошина" на вулиці Глибочицькій у Києві.

А сам Бублик – керівник "Газ-тепло" і можливий племінник Івченка – значиться засновником фірми... "Єврошина-Захід". Тобто відразу можна подумати, що він не просто купив машину для дяді, але й зробив це в рідній компанії, що автоматично викликає корупційні підозри.
Тут купували "Мерседес" Івченку


Нам вдалося знайти керівника тієї "Єврошини", яка на вулиці Глибочицькій. Людина представилася Дмитром Ігоревичем. Він повідомив, що машину Івченку купували в салоні, до якого він не має відношення.

"Наша "Єврошина" торгує шинами і автомобільними дисками. Ми даємо право називати торгову точку "Єврошина" тим приватним підприємцям, які беруть їх для реалізації. І вони здали цьому автосалону свою територію на вулиці Глибочицькій в оренду", - пояснив він.

Дмитро Ігоревич сказав, що не знайомий з Бубликом, але це прізвище "десь чув". Коли він дізнався, що той є засновником "Єврошина-Захід", то припустив, що ця фірма також бере їх продукцію на реалізацію.

В свою чергу "Українській правді" вдалося знайти й керівника салону на ім‘я Сергій, який підтвердив, що вони продали автомобіль Бублику для Івченка. При цьому він додав, що нафтогазові керівники могли купити в нього новий Мерседес S600 на двадцять тисяч доларів дорожче, але зупинилися на "скромнішій моделі" S500 з AMG-пакетом.

Коли ж Сергій дізнався, що президент Ющенко наказав Івченку продати скандальний автомобіль, він вимовив: "Сподіваюся, вони мене не змусять повертати їм гроші!". Ми ж у свою чергу йому порадили: "Якщо будуть змушувати – звертайтеся до нас".Источник: https://censor.net.ua/f2323593
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Fjall_Raven, Nevertrust, RobinHood dfb9bea2, Серов свидомый, малыш Бакинский, 133133, Володимир Горбатько, Андрей Ильчук, Алла Новосад 5b57f84f, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Jimmy Hill, Богдан Теразини 92a790db, Serg 1969 Stalker, А П 6d5dcd2e, сергей садовский, Oksana VB, main 23, Igor Strl, maravillo, Игорь Хирскл, Паравоз, Алексей Ломоносов, Ярик Сус, Udo Dirkshnaider, васисуалий лоханкин fdb5505f, Александр Глазков, НацЕг, Едвард, Виктор Новиков 22690162, Виамин Павловский, fnln6050 ., diana cat, Кардан_вал, belge, дядя Сэм f4c0ca00, CМEРTЬ ФAШИCTСЬКIЙ РОCIЇ !!!, Герхард, экзорцист, Victoria Nasirova, инкогнито мальдивович, Саша777, Meritus, Фейс Буук b6410764, Третий армагедец, Ivory, Анатолий Дегтярев 2da78900
 Всего на сайте: 163 писателя
 
 
 
 
 
 вверх