EN|RU|UK
 Форум Украины
  213  6

 Фальсификации подтвердились

Дніпропетровськ, 6 квітня 2006 (RadioSvoboda.Ua)

У Дніпропетровську виникла скандальна ситуація, пов’язана з виборами до Дніпропетровської обласної ради. Повідомляє Геннадій Сахаров.

Групою членів Дніпропетровської міської територіальної виборчої комісії шляхом паралельного підрахунку результатів виборів до Дніпропетровської обласної ради у місті Дніпропетровську виявлені значні розбіжності між підсумковим протоколом міської комісії і результатом паралельного підрахунку голосів. Загальний результат виборів до обласної ради визначається як сума результатів з протоколів територіальних комісій і помилки у цих протоколах можуть вплинути на результат виборів.
Заявивши про наявність розбіжностей, п’ятеро членів міської комісії відкликали свої підписи під протоколом і разом з представниками політичних партій і народними депутатами зажадали оголошення переданого до обласної виборчої комісії протоколу міської комісії недійсним. У засіданні міської виборчої комісії протокол був визнаний недійсним і було ухвалене рішення про перерахунок голосів і складання уточненого протоколу.

Як стверджують члени міської виборчої комісії, Народний Блок Литвина, Блок Юлії Тимошенко, Партія Регіонів та низка інших суб’єктів виборного процесу недораховуються 24 тисяч голосів, які були приписані Народному Союзу “Наша Україна”.
Голова обласної виборчої комісії Анатолій Галка посилаючись на вже оголошене закінчення виборів до обласної ради, прийняти рішення міської виборчої комісії категорично відмовився. За словами учасників подій він втік і сховався. Пізніше пан Галка був знайдений у кабінеті Айни Риженко, заступниці голови обласної ради Миколи Швеця, котра разом із Миколою Швецем і головою обласної адміністрації Надією Дєєвою входить до прохідної частини списку НСНУ до обласної ради.

6.04 були перераховані результати виборів до Дніпропетровської облради за протоколами дільничних комісій в присутності спостерігачів від політичних партій і міжнародних спостерігачів.
Попередні висновки підтвердилися. НСНУ приписані 23200 голосів, У партії Регіонів і БЮТ вкрадені по 4000 голосів, у "не підтримую нікого" - 4000, у майже всіх інших суб‘єктів виборів також забрані голоси. Представник "Нашої України" у міській територіальній комісії намагався зірвати засідання.

Проте 7.04 міською комісією затверджені результати перерахунку і складений уточнений протокол, який має бути переданий до обласної комісії. Вирішено в разі неприйняття протоколу обласною комісією надіслати його поштою.

Сьогодні Нікопольським судом підсумковий протокол обласної виборчої комісії визнаний недійсним і ухвалене рішення про проведення перерахунку голосів на усіх 61 дільницях Нікополя. Раніше вибори до обласної ради на дільницях Нікополя були оголошені обласною комісією недійсними. Розгоряється колосальний скандал.

Сьогодні усю Дніпропетровську міську територіальну виборчу комісію у повному складі викликали на допити до обласної прокуратури. І без кримінальної справи з шансами отримати до 12 років мабуть не обійдеться.Источник: https://censor.net.ua/f2323214
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Евгений Островский, Влад Виноградов 88a5ba75, kilgor traut, Oleksandr Ievtushenko, Святос, Шимус, Dead Katsap, Богдан Розновець, Иван Афанасьев, Lvbnhj, Игорь b007627d, Олєкса Москаленко, Ярик Сус, Ruslan Tkachenko, Иван Федорович 8d0ecefa, Галина Темирова ba27c95c, Kristobal Juan, Cтарий Кінь, aquarius580 459c2008, SergTranscarpathian, 5 копійок, Иван Спасоненко, Grigoriy Balashov 237a5b3e, Алексей Вовченко f033f386, Liubov Vasylchenko, Герхард
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх