EN|RU|UK
 Форум Украины
  171  18

 Перспектива перерахунку голосів стає щодень реальнішою. Проти - хіба переможці. Пасивно - Партія регіонів, активно - блок Тимошенко

Перспектива перерахунку голосів стає щодень реальнішою
Сотні виборчих дільниць по всій країні вже розпочали цей процес, а про необхідність перенести його на всеукраїнський масштаб наразі заговорили й ті політичні сили, що потрапили до парламенту. На завтра Верховна Рада готується ухвалити відповідну постанову.
Перемога все більш явно пролітає над ними, але вони одначе не втрачають надії таки вхопити її. За парканом ЦВК вже офіційні результати оголошувати готуються, а малі архітектурні форми перед ним - продовжують переконувати націю в упередженості організаторів виборів. Напередодні голосування за парламентську постанову, котра має узаконити всеукраїнський перерахунок голосів, в активістів партій-невдах відкрилося друге дихання.

Інна Богословська, лідер "Віче":
- Сьогодні іде державний переворот в Україні. Дві сили, які домовилися про масштабну всеукраїнську фальсифікацію результатів виборів викрали голоси виборців, вкинули їх на свою користь і таким чином намагаються отримати владу в країні. Дві політичні сили - Регіони України і Блок Тимошенко.

Ідея перерахувати голоси хибна - переконані у Комітеті виборців. І справа не лише, у тому, що громадські контролери не зафіксували суттєвих порушень, здатних вплинути на результат, а для повторних підрахунків країна не має зайвих 25 мільйонів гривень. Бажання погратися у демократію може обернутися політичною кризою.

Ігор Попов, голова КВУ:
- Політично це буде ще одним кроком до скасування результатів виборів і розпуску парламенту. Спочатку було безпідставне затягування з формуванням коаліції, потім буде перерахунок і потім буде розпуск парламенту.

Для депутатів, яким не поталанило бути обраними знову, питання перерахунку не стоїть. Солідарні з ними і політичні сили, що розраховували на більший відсток. Проти - хіба переможці. Пасивно - Партія регіонів, активно - блок Тимошенко.

Ігор Шурма, член фракції СДПУ(о):
- Якщо ми хочемо доказати, що нова влада, яка прийшла і задекларувала, що вона забезпечить чесні і прозорі вибори і ми хочемо, щоб ці вибори мали логічне завершення у вигляді результатів, то треба дослухатися до того, ьщо буде у парламенті. Проголосує парламент - треба провести перерахунок, не проголосує - країна повинна зробити висновок, у якій ми живемо країні.

Разом з тим, на розсуд депутатів завтра винесуть і постанову про визнання виборів чесними та прозорими. Котра з них має більше шансів бути ухваленою - народні обранці прогнозувати не беруться. Нарешті ми маємо прояв справжньої демократії - жартують депутати. Однак навіть якщо постанова про перерахунок і набуде чинності вона не означатиме для ЦВК зобов‘язанням діяти. Закон не передбачає такої процедури. І все ж аби законодавці не схибили, підтримати їхнє голосування своїми голосами на вулиці прийдуть активісти "Народної опозиції". Наразі вони готові вже не лише до перерахнку, а й до нових виборів.Источник: https://censor.net.ua/f2322722
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Александр Вит, Mike Paul, Volodia Gylnov, ConfianZa, Эрнесто, Otec Pigidiy, Кардан_вал, ВКЛ_это_мы_01, стальной гигант, Valdzhu, Frol Fedoroff, Антип61, Alejandro Don Goborez, Kasper1088, Mikola Kren, Ming Uing b56f719d, patriotukrainy, Гоша Печерский, XENOmorph, Ali Hasan, Вася Жук, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Ирина Измайлова, Виамин Павловский, Семён Семёныч 3ebbab94, Pavlo Dudra, Miko R 798886a8, ivd 81f11382, Гыг с Вами, молодой рабочий, Олег Гончаренко, чтец, Геракл Платонович, Stuart Pearce, SergTranscarpathian, Rostyslav Komarnytsky, Татьяна Лайф, Славик Шустрик, Ron Ma
 Всего на сайте: 115 писателей
 
 
 
 
 
 вверх