EN|RU|UK
 Форум Украины
  47  3

 Москаль Крутов буде виховувати патріотів України. І сміх і гріх :) ;)

В Україні розроблять загальнодержавну концепцію патріотичного виховання

При апараті РНБО створена робоча група з питань патріотичного виховання молоді, що ініціює розробку загальнодержавної концепції патріотичного виховання молоді, передає Інтерфакс-Україна.Як зазначили в прес-службі ради, групу очолив перший заступник секретаря Ради національної безпеки й оборони Василь Крутов.

До складу групи ввійшли провідні спеціалісти державних органів України, зокрема, Міністерства у справах сім’ї, молоді і спорту, Міністерства освіти і науки, представники громадських, у тому числі молодіжних організацій і творчої інтелігенції, відомі вчені. Крім того, в роботу групи залучено широке коло вітчизняних теоретиків і практиків, що працюють у сфері виховання молоді.

На першому засіданні групи визначені пріоритетні завдання її діяльності. Серед першочергових завдань - розробка пропозицій щодо створення системи патріотичного виховання молоді, яка б дала можливість максимально задіяти всі інститути виховання - родину, школу, трудові і військові колективи, громадські організації, а також забезпечити ефективну діяльність на цій ниві засобів масової інформації, культурних установ і творчих колективів.

Члени робочої групи планують також проаналізувати і дати оцінку сучасному стану організації патріотичного виховання в Україні, можливостям практичної реалізації вітчизняних наукових розробок у цій сфері, ініціювати розробку, визначити напрямки і механізми реалізації нормативно-правових актів, концепції, програм і планів з питань патріотичного виховання. Одним із головних завдань групи стане визначення системи ціннісних орієнтацій для підготовки концепції патріотичного виховання молоді і розробка на її основі відповідного закону.

На засіданні групи зазначалося, що становлення і розвиток незалежної України, формування нових соціально-політичних відносин, створення модерної економіки, відстоювання гідного місця країни в міжнародного співтоваристві можливі тільки за наявності громадянина нової епохи, котрий усвідомлює особисту відповідальність за долю своєї країни і є активним учасником її розвитку.

На сучасному етапі будівництва демократичного українського суспільства дуже велике значення має необхідність розробки державної програми з патріотичного виховання молоді і формування зрілої особистості громадянина.

За словами Василя Крутова, головна увага повинна зосереджуватись у справі виховання дітей і молоді, формування національної свідомості, патріотичних поглядів і переконань, мінімізація впливу на молоде покоління "сурогатної" культури.

На думку членів групи, реалізація такого підходу об’єднає всіх громадян України, незалежно від національності, віросповідання і мови, для виховання молодого покоління, здатного будувати демократичну, правову, економічно розвинуту країну. "Питання патріотичного виховання, формування і розвиток громадянина України має розглядатися в площині національної безпеки", - підкреслив Крутов.

Планується, що питання патріотичного виховання молоді буде підняте на одному із засідань Ради нацбезпеки й оборони.
http://www.korespondent.net/main/48960Источник: https://censor.net.ua/f2322719
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
I Ka 538a282a, Евгений Островский, Влад Виноградов 88a5ba75, kilgor traut, Oleksandr Ievtushenko, Святос, Шимус, Dead Katsap, Богдан Розновець, Иван Афанасьев, Lvbnhj, Игорь b007627d, Олєкса Москаленко, Ярик Сус, Ruslan Tkachenko, Иван Федорович 8d0ecefa, Галина Темирова ba27c95c, Kristobal Juan, Cтарий Кінь, aquarius580 459c2008, SergTranscarpathian, 5 копійок, Иван Спасоненко, Grigoriy Balashov 237a5b3e, Алексей Вовченко f033f386, Liubov Vasylchenko, Герхард
 Всего на сайте: 93 писателя
 
 
 
 
 
 вверх