EN|RU|UK
 Форум Украины
  36  2

Президент в проруби

Президент Віктор Ющенко у четвер скупався в ополонці з нагоди свята ВодохрещаПро це повідомила радник президента Віра Ульянченко.Водночас, як розповів депутат Микола Катеринчук, окунутися в ополонку запрошували всіх міні ситів та політичних соратників Ющенка."Сьогодні на зустрічі керівництва Нашої України нам запропонували скупатися в ополонці. Мені стало цікаво куди їхати, але я так і не зміг з‘ясувати. Сам я купатися не збирався, але хотів подивитись, як це робитимуть інші", - розповів Катеринчук. За його словами, окунання в ополонку розтягнули на кілька годин, щоб всі охочі міністри й політики могли це зробити.Як відомо, на 12:30 президента чекали на спільне засідання Верховної Ради. Однак станом на пів на першу в парламенті продовжувалась погоджувальна рада з представниками президента. Деякі депутати сумнівались, що президент прийде у четвер у парламент.www.ПРАВДА.com.ua, 19.01.2006, 12:53Источник: https://censor.net.ua/f2316950
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 Сейчас пишут
sergio sergio 909a2d55, Alejandro Don Goborez, Егор Киба, Amber, Said_, Myko, Wevelsburg, молодой рабочий, marina marinina, Kaba Mota, Bogdan_, Геннадій Бикодір adb80589, Elvis2, дмитро кук, Rostyslav Komarnytsky, Ming Uing b56f719d, ahuhu, dandelion wine, Jester, Филипп Филиппович Преображенск, ОСТАП ВИШНЯ 109272ad, Шломо Шмуклер, Ринат Амедов, Otec Pigidiy, Vlad Vladidze, Саша Саша Саша, чтец, зеленка, Яд, НБ
 Всего на сайте: 92 писателя

вверх