EN|RU|UK
 Форум Украины
  167239  0
ПРАВИЛА ФОРУМА
Информация опубликована участником форума и не является редакционным материалом

 ПРАВИЛА ФОРУМА

Правила форуму є обов'язковими до виконання всіма учасниками форуму. Незнання правил не звільняє від відповідальності за їх порушення, тому ми наполегливо рекомендуємо вам їх вивчити. Незрозумілі моменти ви завжди можете уточнити з адміністратором форуму.

Для оперативного вирішення питань, пов'язаних з порушенням Правил форуму, Ви можете залишити своє повідомлення на РАДІ ФОРУМЧАН

При виникненні технічних та інших проблем, пов'язаних з роботою сайту, просимо написати нам на пошту admincensor@gmail.com

Все те, що з будь-яких причин не було вказане в даних правилах, лишається на розсуд адміністрації форуму.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.

1.1.Форум є модерованим - адміністрація контролює дотримання учасниками Правил форуму. Задача адміністратора форуму - слідкувати за дотриманням Правил форуму і при можливості допомагати учасникам форуму у вирішенні питань, які виникають. Адміністратор форуму в своїй роботі керується Правилами форуму, здоровим глуздом та власним досвідом.

1.2. Якщо ви не погоджуєтесь з діями адміністратора форуму стосовно вас, ви маєте можливість сформулювати свої претензії на РАДІ ФОРУМЧАН

Якщо Вас не влаштувала відповідь адміністратора форуму, то Ви маєте можливість звернутись на пошту admincensor@gmail.com або залишити форум.

Спірні питання та конфліктні ситуації вирішуються в індивідуальному порядку.

2. РЕЄСТРАЦІЯ.

2.1. Учасники форуму мають можливість створювати теми та лишати коментарі.

2.2. Для реєстрації на форумі вам необхідно виконати вимоги, зазначені в розділі РЕЄСТРАЦІЯ

2.3. Якщо з будь-якої причини ви не змогли зареєструватися чи залогінітися, то зверніться по допомогу до адміністратора форуму admincensor@gmail.com.

Повідомлення має бути надіслане з поштової скриньки, вказаної при реєстрації ніку.

2.4. Якщо ви помітили підробку свого оригінального ніку, просимо звернутись до адміністратора форуму. У випадку виявлення крадіжки ніку, право доступу повертається тому користувачеві, який перший зареєстрував цей нік на форумі, дублікат повинен буде підібрати собі інший нік.

2.5. Ніки, які порушують правила форуму, видаляються адміністратором форуму без попередження, а коментарі закриваються.

2.6. Забороняється використовувати в якості ніку адреси сайтів, e-mail, а також будь-яку іншу інформацію рекламного характеру.

2.7. Реєстрація службових ніків суворо заборонена.

2.8. Адреса електронної пошти, вказана Вами при реєстрації, має бути чинною. Так як всі звернення користувачів, пов'язані з відновленням контролю над ніком, приймаються виключно з електронної адреси, вказаної при реєстрації цього ніку. Ви будете

2.9. Ви будете мати можливість створити ПРОФІЛЬ з власними налаштуваннями. У Вас буде доступ до своєї "Стрічки подій" та Ви зможете сформувати мережу підписників на Ваш ПРОФІЛЬ.

3. ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ТА ВІТАЄТЬСЯ.

3.1.Створення нових актуальних тем ( будьте уважні під час вибору категорії теми). Коментування новин сайту. Продовження дискусій в раніше створених темах.

3.2.Підтримання дискусії в раніше створених темах або в існуючих темах.

3.3.Підтримання дискусії при обговоренні новин та тем форуму, обмін досвідом, надання цікавої інформації, корисних посилань.

4. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.


4.1. Використовувати ненормативну лексику. (Санкції: бан IP та ніку на 3 доби )

4.2. Флуд:

- не тематичні повідомлення великих розмірів;

- відправлення однакових текстових або графічних повідомлень (однакові картинки);

- кілька повідомлень поспіль від одного користувача, які розривають логічний ланцюг діалогу в темі форуму.

(Санкції: бан IP на 3 дні).

4.3. Розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Пропаганда спрямована на руйнування територіальної цілісності та суверінітету України. (Санкції: бан IP та ніку від 3 діб до деактиву ).

4.4. Підробка зареєстрованих ніків.(Санкції: бан IP на 3 тижні, деактив ніку ).

4.5. Згадування ніків форумчан в назвах тем. (Санкції: бан IP та ніку на 3 доби, тема видаляється ).

4.6. Розміщувати посилання на інший сайт в назві теми форуму (механізм для вставки посилань передбачений в полі для додавання тексту повідомлення). (Санкції: бан IP та ніка на 3 доби, тема видаляється ).

4.7. Розміщення картинок на службових гілках.

4.8. Розміщення порнографії та посилань на порно-сайти. ( Санкції: бан ІР та ніку на 1 місяць, а також видалення масивом ВСІХ останніх коментарів користувача, який додав порно ).

4.9. Флуд на службовій темі ( діалоги форумчан, які не стосуються роботи сайту та форуму). ( Санкції: бан ІР та ніку на 3 доби).

4.10. Комерційна реклама. (Санкції: бан IP на 3 доби, деактив ніку ).


4.11. Використання проксі-серверів та бот-програм для одночасного коментування з різних IP. (Санкції: коментарі видаляються загальним масивом, на розсуд адміністрації).

4.12. Системне зловживання кнопкою СПАМ (Санкції: бан ніку на 3 доби).


* Коментарі та теми, які порушують Правила форуму Цензор.НЕТ, а також некоректні коментарі не по темі новин будуть видалятися без попередження. Всі коментарі порушника вищезазначених Правил форуму можуть бути видалені.

* Особисті образи будь-якого учасника форуму видаляються за його вимогою. Зняття СПАМу з коментаря також робиться на прохання автора або самостійним рішенням адміністратора. Не дозволяються образи на адресу редакції та адміністрації сайту. (Санкції: на розсуд адміністратора).

* Коментарі, які не суперечать загальноприйнятим моральним та етичним нормам, публікуються вільно. Просимо бути ввічливими, терпимими до думки інших осіб, ставитись до співрозмовників з повагою та розумінням.

З повагою, адміністрація сайту.

Источник: https://censor.net.ua/f2000002
 Сейчас пишут
Saw Ewas 1a26b1e6, 2_homo_sapiens, stavr, Mike Paul, Олег Сербин 10d6f9ec, Шимус, Олександр Петренко b28e592f, Igor L, Лалала Лалалала 6478e8b9, Shedrin Vitalij, Cтарий Кінь, Sattana Perrkele 22f5e71c, alexandr shamov, Jvan Jaro, Erik Kamis, Сергей1500900, Топ Ган, Наглая Морда, Anatoliy A 006b9dda, Александр Молчан, Анфис Чехов, Nick Dubovikoff, Alex Zverev 4f8bec47
 Всего на сайте: 79 писателей
 
 
 
 
 
 вверх