EN|RU|UK
Блоги 

Ігор Мосійчук

  265  1

Тимошенко піариться на справі політв’язня Хорта


Цинічна брехуха і геніальний маніпулятор. Вчора Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу NewsOne виступила на захист ув'язнених політв'язнів і зокрема сконцентрувала увагу на справі Юрія Павленка "Хорта" якого судять у Вінниці за розірваний портрет Президента Петра Порошенка.

Я зазвичай дуже схвально відношусь до виступів політиків на підтримку політв'язнів, але терпіти не можу коли політики, маніпулюючи фактами тупо піаряться на політв'язнях. Сам того не роблю і іншим не раджу.

А тепер по порядку.
Юрій Хорт, до речі помічник мого колеги і друга народного депутата Андрія Лозового, арештували 8 грудня 2014 року за участь в акції протесту в Вінницькій ОДА, у ході якої він дійсно розірвав портрет Президента Порошенка. Весь цей час по вчорашній день Юлія Тимошенко жодного разу не згадувала Хорта і його справу. Вона тісно співпрацювала з Порошенком, і зокрема в часі, коли Хорт сидів у Вінницькому СІЗО, Тимошенко разом з Порошенком продала корупціонеру Онищенко-Кадирову посаду міністра екології.

До відома Юлії Тимошенко суддя Курбатова засудила Юрія Хорта до 4, а не 7, як Ви кажете, років позбавлення волі. А 6 грудня 2016 року Хорта після без двох днів двох років ув'язнення звільнено рішенням Вінницького апеляційного суду. Звільнення Хорта відбулося перш за все завдяки боротьбі за нього Вінницькою громадою, Комітетом визволення політв'язнів, рядом громадських активістів та ряду народних депутатів.

Юлія Володимирівна, перед тим як піаритись на справах політв'язнів, Ви хоча б цікавилися їхньою суттю та перебігом, адже Ваш колега по фракції Ігор Луценко реально допомагає політв'язням, в тому числі і Юрію Хорту. Замість того, щоб піаритися на політв'язнях, пересмикуючи факти, краще прийдіть до них хоч на один суд і реально підтримайте, ну хоча б добровольців з роти "Торнадо".Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх