EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  210  0

За вивезення масок за кордон відповідати має Гончарук і його компанія

Наше розслідування незаконного вивезення з України масок призвело до того, що Генеральна прокуратура передала київській прокуратурі – і та відкрила нарешті кримінальне провадження за статтею «зловживання владою або службовим становищем».

Але стосовно кого? Стосовно київських митників!

Зараз влада відчайдушно намагається перекласти всю відповідальність на нібито київських митників, які начебто організували цілу оборудку - продали понад 100 тисяч респіраторів в Іспанію - та ще й в порушення ембарго і заборони на вивезення. Тобто, київські митники тепер будуть «цапами-відбувайлами».

А я стверджую, що має бути допитаний та заарештований колишній прем’єр-міністр Гончарук, на моє переконання, саме він порушував закон. Керівник митниці, керівник податкової і інші топчиновники - повнинні відповісти перед законом!

Саме це як депутат і як людина буду вимагати – щоб під час слідства все було і з’ясовано, і в Антикорупційному суді ця справа була показовою справою проти мародерів, які наживаються під час карантину.

Більше того, вивезення тоннами респіраторів та масок продовжувалося і 13 березня, і 14 березня – тобто вже після заборони уряду.

Саме тому ця справа має бути розслідувана і продемонстровано всім громадянам: розкрадачі, які сидять у владі на самій горі, повинні бути покарані.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх