EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  745  1

Корупційний карантин: вивезені медичні товари та VIP лікування топчиновників

⚠️Сьогодні уряд ухвалив рішення продовжити ще на місяць карантин та оголосив надзвичайну ситуацію по всій Україні.

❗️Тринадцять днів (!) карантину вже минуло. Мультимільйонери у владі вивезли з країни за корупційними схемами медичних товарів на десятки мільйонів доларів. Топкорупціонери так «зрозуміли» карантин.

❗️Топкорупціонери в Києві видали наказ про елітне медичне лікування топчиновників. Ні Офіс президента, ні Кабмін, ні "Нафтогаз" не передали лікарням жодного (!) автомобіля, жодної (!) резиденції чи санаторію в жодній (!) області України!

❓Що мала і має робити влада під час карантину? Для чого потрібен цей час?

✅1. Спрямувати гроші, забезпечення, резерви (в тому числі владні резиденції, санаторії і автомобілі) на потреби лікарень.

✅2. Зібрати кращих вірусологів та епідеміологів і отримати від них чіткі професійні рекомендації, як мають працювати заводи, аграрні підприємства, транспорт, медичні установи, торговельні мережі, енергетика - вся критична інфраструктура України.

✅3. Замовити (і це мав зробити президент і уряд ще в січні) в наукових інститутах та лабораторіях України тести, вакцину та методику лікування і профілактики захворювань на коронавірус. А не закривати наукові інститути і відправляти фахівців у безоплатні відпустки!

✅Переконаний, що карантин - це час для підготовки медицини для протистояння вірусу та розробки вакцини і методів лікування.

📌Якщо тільки «сидіти вдома», то кризу не подолати!

Завдання завдань - винайти та забезпечити всіма важелями і грошима держави алгоритм роботи ЕКОНОМІКИ та ОХОРОНИ ЗДОРОВ‘Я.

💯Таких дій ми вимагаємо від президента, прем‘єра, уряду! Про це має звітувати влада, а не готувати собі елітні номери в лікарнях та купувати собі мерседеси.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх