EN|RU|UK
Блоги Оксана Сироїд
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  4847  13

Про «гуманітарне» прикриття російських задумів

Про «гуманітарне» прикриття російських задумів

Російські медіа і боти ширять дезінформацію про начебто причетність американців до поширення коронавірусу. Але в цей час не Америка, а саме Росія намагається отримати максимум геополітичних зисків, користуючись вразливістю держав.

Головна зовнішньополітична ціль - скасування санкцій. Для цього Росія днями відправила «гуманітарну допомогу» до Італії. Сьогодні заявила про готовність надати допомогу США у протидії коронавірусу. А вчора російське зовнішньополітичне відомство закликало до «всезагального перемир‘я і скасування санкцій у зв‘язку з коронавірусом».

Оголошення чергового вже тепер міжнародного «перемир‘я» не перешкоджає Росії вести активні бойові дії на території України. Бо тут у Росії інша мета - впихнути в ослаблене тіло України інфікований в прямому і переносному сенсі шматок окупованого Донбасу.

Тут у нагоді став очільник зовнішньополітичного відомства Німеччини. Він вчора перейнявся загрозою «гуманітарної кризи» на окупованих територіях на тлі коронавірусу під час розмови з главою українського МЗС. Турбота похвальна, тільки адресата він переплутав.

Росія буде тільки нарощувати зовнішньополітичний тиск, в тому числі й на Україну.

З огляду на це Президент і Міністр закордонних справ мають негайно розпочати кампанію, щоб не допустити зняття міжнародних санкцій з Росії. Для цього потрібно регулярно збирати і оприлюднювати докази російської агресії в Україні. Крім того слід проводити обрахунок збитків, завданих Росією в наслідок агресії. Гроші і зброя - найкращі аргументи у міжнародних перемовинах.

А всі міжнародні заяви про «гуманітарну кризу на Донбасі» мають бути переадресовані Кремлю. Бо саме держава-окупант несе відповідальність за цивільне населення під окупацією відповідно до міжнародного гуманітарного права. Нехай Росія везе тести і ліки не в Рим чи Вашингтон, а в Донецьк і Луганськ.


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх