EN|RU|UK
Блоги Александр Турчинов
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  36537  24

День загальної молитви і посту за Україну

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні, 25 березня, Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій оголошено Днем загальної молитви і посту за Україну.

Давайте всі разом в наших домівках або на робочому місці помолимося, щоб Господь захистив нашу країну, наших рідних і близьких, знайомих і незнайомих у ці складні часи глобальних випробувань. Попросимо разом Всевишнього, щоб Він зцілив хворих, благословив, дав сили і відваги лікарям та всім, хто жертовно служить Україні, захищаючи її на фронті і в тилу.

Звернемося смиренно та щиро до нашого Отця, щоб Він зміцнив нас під час цих важких випробувань, дав гідно пройти визначений для нас і заслужений нами шлях.

Безвір’я, пихатість, бездуховність, нехтування Його Любові, Його вимог і попереджень завжди ведуть до катастрофи. Саме ці віруси, що вражають не тільки тіло, але і душу, привели до всесвітньої пандемії людство, переважна частина якого відвернулася від свого Бога, відмовившись від каяття.

Тільки віра дає справжнє зцілення, позбавляє від розпачу і страху. Віримо і переможемо!

Нехай Господь благословить і захистить нас, наші родини і нашу рідну Україну. Йому слава і подяка!

Амінь.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх