EN|RU|UK
Блоги Геннадій Друзенко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  973  0

АГОНІЯ СИТЕМИ. ЧАС ПОВЕРТАТИСЬ

Я колись писав, що ми, ветерани та волонтери, відрізняємось від портнових тим, що навчились приймати виклики. Коли страшно, ми йдемо вперед, а не тікаємо.

Вчора, як я вже писав, мене знайшла оперуповноважена Головного управління національної поліції по Київський області. Доволі мила жінка. Знайшла в доволі дивний як для опера спосіб - вирахувавши телефон і зателефонувавши Svitlana Druzenko. Я одразу зв‘язався з оперуповноваженому по вайберу, бо спосіб пошуку людини, від допису якої Потрнов наказів повні штані, мене спочатку відверто розсмішив, а потім сильно засмутив.

Отже, більшість моїх читачів пам‘ятають, що десь місяць тому я написав пост у ФБ, в якому сформулював простий до очевидності силогізм: якщо б в Україні були справжні банедерівці, в Україні не було б портових. На доказ правдивості цього висновку я нагадав кілька загальновідомих фактів з революційної юності крайового провідника тоді ще єдиної ОУН. "Страна.ua" наступного дня опублікувала новину, що на мене, мовляв, порушили кримінальну справу. Я віджартувався, запропонувавши скинутись на памперси Портнову, якщо він біжить до нацполіції, прочитавши допис у ФБ науковця, який займається дослідницькою роботою в США. Здавалось, посміялись - і забули.

Але неймовірними зусиллями вітчизняних пінкертонів мене таки знайшли 🙂. А тепер про сумне. Що б зробили Ви, якщо Вам потрібно вийти на контакт з людиною, яка написала щось у ФБ? Правильно - написали б йому/їй приватне повідомлення. Так роблять журналісти, які просять мене щось прокоментувати. Але не слідчі поліції. Замість написати автору допису в ФБ, слідчий дає доручення оперу будь-що знайти особливо небезпечного злочинця. Тепер молода оперуповноважена напевно з полегкістю зітхне й відзвітує слідчому, що "злочинець" ховається по той бік Атлантики. А отже йому потрібна бодай міжконтинентальна ракета, аби відправити Портнова до предків. По-іншому ніяк. Ну або коронавірус...

І це в час, коли поліція не може забезпечити під час пандемії елементарне - дотримання двотижневого карантину українцями, які повертаються з-за кордону та/або контактували з хворим на COVID-19, що є не ілюзорною, а реальною загрозою життю невинних людей.

Система відверто агонізує. Аваківських "орлів" ще вистачило, аби посадити в буцегарню невинних Андрій Антоненко та Юлия Кузьменко. На більше вони нездатні. Це зрозумів навіть АБ, і тому дав задню щодо потреби запроваджувати надзвичайний стан. Скоро "реформована поліція" буде тікати від пчиху водія і масово писати рапорти на звільнення з органів. Як "реформована первинна ланка" медицини вже шукає як сховатися від коронавірусу замість приймати з ним бій.

Час повертатись. Бо ця влада приречена. Тепер важливо, хто підніме булаву, коли вона впаде з ручонок блазня, який уявив себе Наполеноном. До речі, якщо б ЗЕ читав книжки, він би знав, що Наполеон перед тим як стати диктатором та імператором відвідував у Джаффі своїх солдатів хворих на чуму. А наші "наполеончики" поспішають забронювати усі місця в інфекційному відділенні Олександрівської лікарні.

Одне слово, я повертаюсь. Скоро побачимось. Пандемію переживуть не всі.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх