EN|RU|UK
Блоги People's Project
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  307  0

Волонтери відкрили проект «Другий фронт» – оперативний захист медиків на новій передовій

Відкриваємо оперативний проект: загроза є, і ми не маємо права її зневажити. В рамках проекту «Другий фронт» ми збираємо кошти для того, щоб забезпечити необхідним захистом персонал опорних лікарень, де шпиталізують хворих на коронавірусну інфекцію. Мова поки що про витратне, чого точно не вистачає скрізь і завжди: захисні костюми та щитки, маски та рукавички. Саме базовий захист може зіграти важливу роль та хоч якось уберегти бійців нашого «другого фронту», медиків, від швидкого зараження та стримати поширення інфекції у цілому.

Як і завжди, People’s Project не бере жодної копійки на власні потреби – все зібране йде на оперативні закупівлі.

Просто в цей час ми актуалізуємо перелік лікарень та необхідних потреб і акумулюємо необхідні кошти. Крім іншого, ми розважливо, з холодною головою, підходимо до питання закупівель, аби придбати й справді необхідне за прийнятними цінами. Всі звіти, що оновлюються в режимі онлайн, доступні у відповідному розділі. Всі відповідні документи стосовно закупівель та передач ми теж відкрито оприлюднюємо по мірі надходження.

За перший день на рахунок проекту надійшли вже понад 20 000 гривень! Окремо зазначимо: ця сума зібралася з невеликих, посильних для кожного з нас внесків. Так тримати!

Маємо й перший рахунок на оплату сумою на 23 000 гривень. За ці гроші нам відвантажують: 50 комплектів захисних окулярів та 200 респіраторів класу FFP2. Так, на клас менше, ніж ідеальні, але поки те, що взагалі є у наявності. Погодьтеся, це краще, ніж бавовняна ганчірочка або і взагалі нічого.

Це базово закриє потреби хоча б однієї лікарні.

Продовжуємо пошуки та домовленості стосовно захисного одягу. Найвищих класів захисту у наявності немає; на той придатний, що є, черги на роки вперед. Нічого, ми вперті й наполегливі – вигриземо)

Продовжуємо дооформлювати повний перелік потреб, він буде в описі проекту: просимо розуміння, не вистачає рук. Прозорий же звіт, що оновлюється в режимі онлайн, ось тут за посиланням. Там вже є всі надходження, але скоро будуть і видатки.
https://www.peoplesproject.com/drugij-front/#report

Працюємо далі. Долучайтесь, будь ласка. Поза гучними гаслами, фразами та закликами, це зараз реально критична потреба.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх