EN|RU|UK
Блоги Валентин Наливайченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  559  1

Як в Україні влада наживається під час коронавірусу

❗️Уряд, експрем’єр Гончарук, керівники митниці та податкової вивезли з України спеціальні респіратори (FFP-2 і FFP-3), які так потрібні зараз кожній лікарні – загалом більше 100 тисяч штук.

❓Коли вивезли? Давайте подивимося хронологію.

✅19 лютого 2020 р. - в Україні вже були “Санжари”.

✅3 та 7 березня голова Митної служби Нефьодов стверджує, що українські маски відправили до Іспанії ще до заборони на експорт. Нібито саме в ці дні він з поплічниками в уряді вивозив сотні тисяч штук респіраторів в Іспанію.

✅11 березня, нагадаю, вже існувала формальна заборона уряду вивозити будь-які захисні матеріали з України, забирати їх в українців.

✅19 березня Іспанське телебачення показало, як в цю країну прибувають українські респіратори.

Де ж вони були 12 діб? В якому небі?

Нам усім відомо, що у період між Санжарами та 19 березня – вже 3 людини загинуло в Україні від коронавірусу (за офіційною статистикою)

❗️Навіть хронологія подій вказує на головне: за ґратами має бути і колишній прем’єр Гончарук, і керівники митниці та податкової.

📌Складові цього злочину свідчать про наступне:

Перше - про свідоме вивезення засобів захисту під час епідемії коронавірусу.

Друге – про незаконне збагачення урядовців. Вони оформили ці респіратори по 2 гривні за штуку. Навіть за 100 гривень в Україні ви респіратора не знайдете!

💯Податки вони не сплатили на мільйони гривень. І це третя складова їхнього злочину у владі. За це має бути термінове і жорстке покарання!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх