EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  1091  0

Пандемія на окупованих: тест на людяність - негативний

В суботу 21 березня окупаційна влада визнала перший випадок коронавірусу в Криму. Захворів євпаторієць, що повернувся в Крим з Франції через підконтрольну територію. Зрозуміло, що насправді епідемічна ситуація і в Криму, й в ОРДЛО – критичні; окупаційна влада на Сході вже заявила про повне закриття КПВВ. Дещо раніш таке перекриття для мешканців окупованих територій на в’їзд, всупереч вимогам міжнародного гуманітарного права, Конституції України, законам про ці території, зробив й уряд Шмигаля. Пізніше для кримчан, в умовах колапсу біля адмінмежі, було "милостиво" додано можливість гуманітарного в’їзду на підконтрольну територію за рішенням голови прикордонної служби. Тобто ситуацію спочатку не прорахували, штучно утворили хаос, а потім перевели його у ручне регулювання рівня лютого 2014 року.

Сама ж пандемія COVID-19 стала експрес-тестом владної команди у Києві на справжнє ставлення до українців на захоплених ворогом теренах. Бо для файного відосику (та наступного спільного з окупантами торгівельного бізнесу) відкривалися нові КПВВ біля Сивашу та влаштовувалися потьомкінські паспортизації у прямому ефірі. А у критичний час, коли нашим громадянам під владою ворога як ніколи потрібна підтримка – Липки яскраве демонструють своє справжнє ставлення до "співвітчизників" з Криму та Сходу.

Більш того, ми від свіжо перефарбованих друзів Кремля з Банкової та Болбочана багато чули у 2020-му про потребу "діалогу між українцями" та й вже навіть про "внутрішній конфлікт", про потребу "припинити пострілювати", бо там наші люди.

Так, там дійсно наші люди. Й сьогодні здавалося б – ось вона, справжня біда, що прийшла та єднає. То замість утворення у Мінську фейкових координаційних рад з Сивох та інших Куусіненів (та замість обговорення відкриття КПВВ там де їх може відкривати лише зрадник), ЄДИНИМ ПИТАННЯМ мінського відеомарафону 25 березня мало б стати ретельне обговорення ситуації пандемії.

Звісно це сталося б, якщо б сторони, хоча б одна з них, переслідували б хоч якісь завдання, пов’язані із справжніми цілями чи то українського народу, чи то мешканців окремо взятої Макіївки.

Але ні. Звісно такого не буде, й у режимі відеозв’язку артисти лялькового театру відтарабанять завчасно написані для них кремлівськими спонсорами та кураторами тексти та жести.

Та скоріш за усе це станеться за зручними умовами надзвичайного стану, який напереддень проголосує Верховна Рада. Під хрипи наших громадян у лікарнях Тореза та Алушти. Несемось…

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх