EN|RU|UK
Блоги Борис Бабін
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  2428  3

Мінська уринотерапія від МЗС УРСР

Є брехня, є цинічна брехня, а є інтерв`ю керівника МЗС УРСР. У якому бачимо чергову спробу "відбілити" передбачену на 25 березня здачу державної позиції на переговорах у Мінську.

Пан міністр спробує розповісти, що, цитуючи "В групі, яка зараз дискутується ..., за столом сидітимуть з одного боку представники українського суспільства, а з іншого – представники теж українського суспільства, частина якого зараз перебуває під російською окупацією. Там не сидітимуть, як ось ці, 10 на 10, там не сидітимуть представники "ЛНР" та "ДНР", так званих "офіційних органів", які насправді не є офіційними, тому за столом не сідають. Це не майданчик для прямого діалогу між українською легітимною владою і нелегітимною "владою" "ЛНР" та "ДНР"".

Нагадаю, що НАСПРАВДІ у оприлюднених документах, підписаних Кучмою та погоджених Єрмаком, згадано про участь у групі саме представников УКРАЇНИ як держави, а не представників суспільства, церков, профспілок чи партій, самоврядування тощо.

Якщо б у документах йшлося про громадськість - питання відповідного збіговиська носило б суто політичний характер - безглуздо, утопічно, але без великих юридичних ризиків.

За гутаперчевою логікою пана Кулеби, до речі, варто очікувати, що від Франції та Німеччини у групі також будуть представники "громадськості"? Хто саме - поети, міми, скаути, пастори?

Пан Кулеба цей латекс власних міркувань звісно добре розуміє, і зраду все одно пробує публічно виправдовувати. Поки виходить не дуже. Пану Кулебі варто брати досвід публічних комунікацій у його попередників з радянської дипломатичної школи або хоча б стендап тренінг від Марії Захарової. Вони цю уринотерапію глазних хвороб читачів роблять значно перконливіше (хоча СРСР це й не врятувало).

Цікаво, що найпростішим, очевидним варіантом перенесення заходу 25 березня через пандемію ніхто не хоче користуватися, все проведуть відеочатиком. Дуже зручно для переховування слідів від майбутнього правосуддя.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх