EN|RU|UK
Блоги Вікторія Вдовиченко
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  849  2

Італія: Бережіть і своє життя

Це офіційно. Італія - ​​країна з найбільшою кількістю осіб, яких не врятували, від коронавірусу в світі. Більше, ніж Китай, звідки все почалося. Дані підтверджені на  прес-конференції Департаментом цивільного захисту Італії:  позитивні- 37.860;одужали- 5.129; не врятували -4.032;в цілому -  позитивних на COVID-19- 47.021.

Це - числа, які змушують  й українців добре задуматися, враховуючи, що населення Китаю приблизно в 24 рази вище, ніж італійське.

Вірус точно змінює свою природу, адже вперше італійці говорять про випадки інфікування серед дітей. Їх майже 300, але  дітки набагато легше переносять симптоми хвороби. "Це повинно багато заспокоїти батьків і бабусь і дідусів," пояснює Альберто Вільяні, президент Італійського товариства педіатрії.

Епіцентром італійської драми залишається Ломбардія, де окрім Бергамо та Брешії поступово додаються дані з  Мілану (634 зараження за 24 години).

За вказівками Міністра внутрішніх справ 114 військовослужбовців будуть задіяні на вулицях Ломбардії. Мер міста Аттіліо Фонтана попросив уряд про підтримку військових ,а також мав розмову з президентом Республіки Серджо Маттарелла. На залізничних станціях вже працюють 34 підрозділи ,будуть діяти нові військові сили в місті .Вчора було проведено 11 944 перевірки,з них 353 людини та 6 власників підприємств отримали штрафи за порушення режиму карантину.

Прем’єр-міністр Джузеппе Конте  оголосив про створення мобільної волонтерської групи з 300 лікарями з усієї Італії. "Ми хочемо підтримати ті громади, які стоять на «передовій» у протистоянні цій надзвичайній ситуації", - каже прем'єр-міністр.

Як писала учора, військові уже з’явилися на вулицях південних регіонів Кампанії та Сицилії. Вони контролюють тих, хто без спеціального сертифікату та без належної потреби захотів прогулятися вулицями. Карантин у школах офіційно продовжено до 3 травня. Отож, італійці продовжуватимуть залишатися вдома майже 3 місяці з моменту оголошення карантину.

Залишається відкритим і пошук товарів та обладнання для сфери охорони здоров'я. Поки міністр закордонних справ Луїджі Ді Майо оголошує про приїзд 100 мільйонів медичних масок з Китаю, деякі регіони, як от губернатор Венето, Лука Зая, веде перемовини із місцевими компаніями та робить заклики онлайн для збору коштів.  

Тим часом, щоб спробувати ще більше зменшити вихід з дому, міністр охорони здоров'я Роберто Сперанца оголошує про створення QR-кодів для  медичних рецептів. Коротше кажучи, громадянам більше не доведеться звертатися до сімейних лікарів кожен раз  за рецептом. Вони отримають код, який сканується в аптеці, і матимуть змогу забирати ліки.

Італійці уже знають, що карантин дуже дорого коштує їх економіці. Й досі підраховують скільки це мільярдів євро може бути. Нагадаю, що без карантину економіка може більш-менш нормально працювати, а карантин приносить економічний спад.  Проте, долю людей потрібно рятувати.

Економісти вже заговорили про втрати світової економіки в 10% ВВП - більше, ніж від "іспанки" в 1918-1920 рр. Економічний спад, збитки компаній, зростання безробіття,  падіння доходів людей, страх перед майбутнім - це ціна, яку суспільства у всьому світі ВЖЕ ЗАРАЗ платять за збереження життів.

Бережіть і своє життя!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх