EN|RU|UK
Блоги Ольга Скороход
Редакция Цензор.НЕТ может не разделять позицию авторов. Ответственность за материалы в разделе "Блоги" несут авторы текстов.
  3402  8

Не можна копіювати досвід Європи у боротьбі з епідемією без урахування матеріального стану населення

Не можна копіювати досвід Європи чи країн Азії у боротьбі з пандемією без урахування матеріального стану населення.

- В нас люди не можуть собі дозволити не ходити на роботу, бо більшість не має заощаджень. Далеко не всіх можуть перевести на дистанційну роботу. А ті бізнеси, які можуть, не завжди виконують це. Досі працюють багато точок непродуктової роздрібної торгівлі. Закрити їх? Це правильно. Але чи буде компенсація працівникам за час нероботи?

- У нас більшість людей не має власного авто, а Київ навіть у не форсмажорний час має застарілу схему логістики та комунікації. Тому зараз зупинка метро без належної компенсації наземним транспортом викликала колапс. Інший бік проблеми - у провінції.

- За виконанням заходів безпеки в ідеалі мають слідкувати. Якщо режим масок в транспорті, то тільки так, а не інакше. Я розумію, що поки дефіцит масок, то це не має сенсу. З іншого боку, могли би почати масову інформкампанію про те, що потрібно закривати обличчя й руки тим, чим можна, зрештою - зробити маску самостійно. Те саме стосується дезінфектора. Обидві поради є тут.

- Так само я розумію, що наразі Україна ще не вступила у фазу повноцінного карантину. Саме час врахувати помилки і продумати всі шляхи налагодженої роботи.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх